Awantura w TVP! Wszystko przez Michała Szpaka

Awantura w TVP! Wszystko przez Michała Szpaka

Michał Szpak już wkrótce po raz kolejny zasiądzie w jury hitowego show "The Voice of Poland" Telewizji Polskiej. Jak się jednak okazuje, jego obecność na planie wywołuje ogromne emocje. Współpraca z wokalistą szczególnie stresuje ponoć innego krajowego gwiazdora, Grzegorza Hyżego. 

Szpak od początku burzliwej kariery podbija listy przebojów kolejnymi hitami. Piosenkarz jest postrzegany jako najbardziej charyzmatyczny, barwny gwiazdor polskiej sceny muzycznej, a jego energia imponuje licznym fanom, którzy tłumnie przybywają na koncerty.

Czy Michał Szpak zagraża popularności Hyżego?

Jak się jednak okazuje, podobnego entuzjazmu mają nie podzielać koledzy Szpaka z branży. Jeden z najpopularniejszych krajowych wokalistów, Grzegorz Hyży, obawia się ponoć współpracy z muzykiem na planie "The Voice of Poland", co doprowadza do rzekomych spięć. - Grzesiek boi się, że w porównaniu do Michała jego osobowość może zostać odebrana przez widzów jako nudna - powiedział bliski znajomy Hyżego w rozmowie z dziennikarzami "Faktu". - Jest bardzo spokojną i rodzinną osobą, a przecież w show mają być emocje. Grzegorz nie wie, czy sobie poradzi - dodał także informator, ujawniając niepokoje gwiazdora.

Czy piosenkarze ostatecznie znajdą wspólny język?

Czas pokaże, jak ostatecznie ułożą się relacje między wokalistami. Widzowie będą mogli się im dokładnie przyjrzeć, kiedy kolejna seria "The Voice of Poland" stacji TVP trafi do szerokiej emisji w nowej ramówce. Sami gwiazdorzy nie skomentowali jeszcze kontrowersyjnych doniesień na swój temat.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rodowicz dopiero dziś się do tego przyznała. Przerażający, rodzinny koszmar
  2. Magda Gessler w kultowym serialu SERIALU NETFLIXA! To nie żart
  3. Ciężko chora dziennikarka TVN ujawnia: „Zderzyłam się ze ścianą”
  4. Służby alarmują! Gdy zobaczysz te robaki, UCIEKAJ razem z psem
The Voice of Poland Fot. Instagram/Grzegorz Hyży Michał Szpak Fot. Instagram/Michał Szpak Grzegorz Hyży Fot. Instagram/Grzegorz Hyży
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News