Skrajnie antysemicki spot w TVP na żywo. Będzie wstyd na cały świat!
Karol Zaborowski - 11 Stycznia 2019

Skrajnie antysemicki spot w TVP na żywo. Będzie wstyd na cały świat!

TVP Info ma na swoim koncie nie jedną wpadkę i kontrowersyjny materiał. Jednak teraz aż ciężko uwierzyć, że coś takiego zostało wyemitowane na antenie. Gigantyczny skandal wstrząsnął całą Polską, a gdy zobaczy to świat, czeka nas międzynarodowa afera, z której PiS będzie trudno się wytłumaczyć.

TVP Info przez wielu jest oskarżane i krytykowane za szerzenie prorządowej propagandy. "Minęła dwudziesta" to jeden z najpopularniejszych programów tej stacji. Podczas ostatniego odcinka głównym tematem był kontrowersyjny odstrzał polskich dzików, jednak pod koniec programu wyemitowano animację, która oburzyła wszystkich. Widzimy na niej pacynki Hanny Gronkiewicz-Waltz, która steruje nakręcanym Jurkiem Owsiakiem. Całe nagranie nosi tytuł "Metoda na siema". Animacja ma ukryty podtekst antysemicki i ma obnażać jak naprawdę działa WOŚP.

Antysemickie nagranie w TVP

W nagraniu Gronkiewicz-Waltz występuje jako osoba sterująca całym przedsięwzięciem, który zbiera pieniądze, podczas gdy Owsiak sam siedzi i nic nie robi. Pacynki stylizowane są na stereotypowy wygląd Żyda (duże nosy, kruczoczarne włosy) a na jednym z banknotów 200 złotowych widać... gwiazdę Dawida. Dodatkowo widnieje na nim twarz Jarosława Kaczyńskiego. Wszystkie pieniądze trafiają nie do potrzebujących a właśnie do wyznawców Judaizmu. Cały spot sugeruje, że za Owsiakiem stoją "źli Żydzi", którzy go finansują i wykorzystują Polaków do bogacenia się. Część internautów uważa, że udało im się rozszyfrować, kogo przedstawia trzecia z pacynek, która zbiera datki na WOŚP. Według nich jest to Anna Azari, która pełni funkcję ambasadora Izraela w Polsce. TVP przez wiele lat współpracowało z WOŚP, jednak po przejęciu władzy przez PiS zmieniło się to diametralnie. Jednak według wielu Polaków, to co zostało wyemitowane w programie, jest niedopuszczalne. Internauci nie mogli przejść obok tego obojętnie. Izraelska ambasada została o wszystkim poinformowana, a w wiadomości zawarto link do tego karygodnego nagrania. Bez wątpienia stoimy na krawędzi międzynarodowego skandalu, który został wywołany przez Telewizję Polską.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM
GłówneEmerytura jak marzenie! Ci Polacy dostają z ZUS-u krocieCzytaj dalej
Internauci nie mają wątpliwości, że Izrael będzie się domagał zadośćuczynienia za wyemitowanie tego nagrania w TVP. To tylko kwestia czasu, kiedy pojawi się z ich strony reakcja. Ciężko powiedzieć, jak to się stało, że nagranie o tak bezpośrednim przekazem antysemickim zostało wyemitowane w telewizji publicznej. Według niektórych jest to niedopatrzenie ze strony stacji, której pracownik nie zwrócił należytej uwagi na to konkretne nagranie. Inni natomiast podejrzewają celowe działanie TVP, które doskonale zdawało sobie sprawę z tego, co właśnie wyświetla. Co gorsze, autorka tego nagrania na swoich mediach społecznościowych zbiera liczne pochwały od niektórych osób, a film został udostępniony również przez jednego z prowadzących program. Chodzi oczywiście o Michała Rachonia, który upowszechnił animację na swoim profilu facebookowym.  Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny screen Facebook.comPikio.pl portal rozrywkowo informacyjny screen Facebook.comPikio.pl portal rozrywkowo informacyjny screen facebook.comZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Ile zarabia Beata Kozidrak? Kwoty są KOSMICZNE!
  2. Ile dzieci ma Pola Raksa? Szokujące informacje ujrzały światło dzienne
  3. Kaczyński ma ich totalnie dość! Nikt go jeszcze tak nie wkurzył
  4. Szokujące kulisy skazania człowieka Leppera. Informatycy odzyskali skasowane pliki
  5. Poruszające słowa ojca nastolatek zmarłych w escape roomie. Płakać się chce
  [view-gallery id=334883]
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News