Była wielką gwiazdą TVP, teraz z trudem ją rozpoznacie

Była wielką gwiazdą TVP, teraz z trudem ją rozpoznacie

TVP nawiązało współpracę z Aldoną Orman między innymi przy kultowych produkcjach, takich jak "Klan" oraz "Plebania" już wiele lat temu. Gwiazda jest uwielbiana przez widzów, którzy zachwycają się nie tylko jej wyjątkowym talentem, ale także nieszablonową urodą. Niespodziewanie artystka przeszła jednak zaskakującą metamorfozę.

TVP przez długie lata zdecydowanie przodowało na polskim rynku telewizyjnym w produkcji kochanych przez publiczność seriali. Jedną z ich największych gwiazd była oczywiście Aldona Orman. Widzowie mogli ją oglądać między innymi w seriach "Na dobre i na złe", "Komisarz Alex", "Ojciec Mateusz", "Barwy Szczęścia", "Plebania" oraz "Klan". Poza tym artystka pojawiała się oczywiście także w licznych filmach oraz innych serialach.

Gwiazda TVP przeszła zaskakującą metamorfozę

Orman była znana widzom nie tylko ze swego talentu, ale także wyjątkowej urody. Jej znakiem rozpoznawczym okazały się przede wszystkim długie, kasztanowe włosy, które kilka lat temu zdecydowała się przefarbować na blond. Co ciekawe, w ostatnim czasie gwiazda przeszła niespodziewaną metamorfozę. Na nagraniu Wielkiego Testu o Świętach pojawiła się w krótkiej, ciemnej fryzurze, sprawiającej, że naprawdę trudno było ją poznać. Kiedy widzowie dokładnie przyjrzeli się zdjęciom z tego dnia, wielu sugerowało, iż Orman wybrała prawdopodobnie zaskakującą, mało charakterystyczną dla siebie perukę. To dzięki niej miała przejść całkowitą przemianę.

Co fani sądzą o nowej fryzurze Aldony Orman?

Internauci zdecydowanie podzielili się w opiniach na temat nowego uczesania uwielbianej artystki. Wielu z nich chwaliło decyzję Aldony Orman, przekonując, iż naprawdę zadała szyku. Inni twierdzili za to, że piękna gwiazda niepotrzebnie się postarzyła i nie wygląda wcale korzystnie. - Na tym teście wygladała pięknie. Wreszcie obcięła te wypłowiałe, spalone, żółte włosy. Nawet nie wyglada tak sztucznie, jak w długich włosach - napisał jeden z internautów w sekcji komentarzy na portalu plotkarskim.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Patrzcie i uczcie się dziewczyny. Tak właśnie powinna wyglądać kobieta ok. 50, by pragnęli ją faceci - zawtórował inny w dość osobliwy sposób. - Boże, co kobiety potrafią zrobić ze sobą! To nie kobieta, to monstrum! - stwierdził za to kolejny czytelnik, nie szczędząc gwieździe ostrej krytyki. - O niebo lepiej wyglądała kiedyś! Obecnie wygląda jak kukła... - dodał za to inny. TVP Fot. Screen Pomponik.pl TVP Fot. Screen Pomponik.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest po prostu niesamowity
  2. Horror pięknej gwiazdy disco polo. Życie jej rodziny w śmiertelnym niebezpieczeństwie
  3. Reality show z rodziną Meghan Markle! To będzie największy skandal w historii Wielkiej Brytanii
  4. Gwiazda M jak Miłość jeszcze nigdy nie zaskoczyła tak swoich fanów. Piękny prezent na Święta!
  5. Ile zarabia Magda Gessler? Jej zarobki są naprawdę... zaskakujące
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News