dynastia
Fot. Instagram
Marcin Owczarek - 30 Listopada 2018

Aktorka hitowego serialu na TVP na dnie. Zamknęli ją w szpitalu

TVP od zawsze emitowało kultowe i światowej sławy seriale. Grało tam wielu aktorów, którzy znaleźli się na szczycie. Niektórzy jednak zbłądzili i ich życie nie potoczyło się najlepiej. Aktorka jednego z hitowych seriali znalazła się na samym dnie. Zamknęli ją w szpitalu wbrew jej woli.

TVP to stacja, która od wielu lat w swojej ramówce zamieszcza wiele dobrych i kultowych seriali. To także tam rozpoczęły się emisje takich hitów jak "Czterej pancerni i pies" czy "Moda na sukces", która trafiła do nas zza oceanu. Cała masa aktorów przewinęła się przez te wszystkie produkcje i niektórzy znaleźli się na samym szczycie. W obliczu takiej sławy niektórzy popadli w przeróżne problemy. Aktorzy nie radzili sobie z tym i zaczynali pić alkohol albo brać narkotyki. Uzależniali się i niszczyli życie swoje i innych. Jedną z najgorszych rzeczy, jaka może przytrafić się komuś sławnemu, to depresja. Ona doprowadza ludzi do szaleństwa i nawet ktoś, kto był uwielbiany przez pół świata, może upaść na samo dno. Przed laty w TVP był emitowany serial, który zaskarbił sobie sympatię w całej Polsce. Jest to jeden z najdłużej produkowanych seriali na świecie. Chodzi oczywiście o "Dynastię", skradła serca widzów w wielu krajach. Niestety, jedna z aktorek, która tam występowała, ma poważne kłopoty. Znalazła się na samym dnie, teraz przebywa w szpitalu i to wbrew swojej woli.

TVP - gwiazda Dynastii w szpitalu

Chodzi o 57-letnią Heather Locklear, która wcielała się w rolę Sammy Jo Dean Carrington. Jest znana również wielu innych produkcji. Była młoda i piękna oraz bardzo utalentowana i uznawana przez innych aktorów, oraz krytyków. Popadała w depresję i jej życie wywróciło się do góry nogami. Aktorka nie potrafi zapanować nad swoim życiem. W mediach często można przeczytać o różnych bójkach i ekscesach związanych z jej osobą. Wiele razy trafiała z tego powodu do aresztu. Ostatnie wydarzenia skończyły się dla niej dramatycznie. Została wysłana do szpitala psychiatrycznego wbrew swojej woli. Zadecydowali o tym najbliżsi.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
KoraKora cierpiała na podstępną chorobę. Łatwo zlekceważyć jej objawyCzytaj dalej
Składa się na to kilka czynników. Prócz wcześniejszych problemów prawem, w lipcu 2018 roku próbowała udusić swoją matkę oraz zaatakowała swojego ojca, gdyż ta chciała się zastrzelić, a mężczyzna próbował jej odebrać broń. Aktorka tłumaczy to depresją i nieudanymi związkami, które zawsze kończyły się katastrofą. Rodzina chce, aby zajął się nią sąd oraz prawny opiekun. Robią to, ponieważ chcą ją ratować przed samą sobą. Dbają o nią tak bardzo, jak tylko się da i wybaczają jej wszystkie popełnione błędy. Miejmy nadzieję, że wszystko się ułoży i aktorka wyzdrowieje.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Martyna Wojciechowska zdecydowała się na ten krok pierwszy raz! Jesteśmy zdumieni
  2. Justyna Żyła wreszcie ujawniła całą prawdę! Psycholog w akcji
  3. Myśleliście, że wiecie wszystko o księżnej Dianie? Najnowsze informacje wprawią Was w osłupienie
  4. Ile zarabia Doda? Zarobki i majątek Dody to kosmos
  5. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
"M jak miłość" pożegnało aktorów."M jak miłość" pożegnało wielu świetnych aktorów. Będziemy za nimi tęsknićCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News