Widzowie TVP niemal jej zapomnieli. Niebawem kończy 30 lat, a jej uroda powala

Widzowie TVP niemal jej zapomnieli. Niebawem kończy 30 lat, a jej uroda powala Źródło: materiały prasowe

TVP wiele lat temu pozwoliło rozbłysnąć młodej gwieździe. Dziś aktorka ma niemal 30 lat i wygląda zjawiskowo. Niewiele osób potrafiłoby w niej zobaczyć dziewczynkę sprzed lat.

TVP może się pochwalić wieloma gwiazdami, które rozpoczynały karierę w produkcjach stacji. Uwielbiane przez polaków seriale, jak M jak miłość czy Na dobre i na złe od zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem widzów, a grający w nich aktorzy szybko zyskiwali coraz większą popularność. Podobnie było z tą artystką, którą widzowie od razu pokochali.

TVP zaprezentował talent młodej aktorki. Po latach wciąż zachwyca

Wiele lat temu TVP gromadziło przed telewizorami całe rodziny, które śledziły losy lekarzy i ich pacjentów w serialu Na dobre i na złe. To właśnie tam widzowie mogli po raz pierwszy zobaczyć dziesięcioletnią wtedy Sarę Müldner. Dziewczynka wcieliła się w Julkę Burską, a jej talent od razu zauroczył Polaków.

Miała okazję szkolić się aktorsko u boku wielkich gwiazd polskiego kina: Małgorzaty Foremniak i Artura Żmijewskiego. Grała w produkcji przez 8 lat, a fani mogli oglądać, jak na ich oczach dorasta oraz zamienia się w dojrzałą kobietę.

Po opuszczeniu serialu Sara Müldner na jakiś czas zniknęła z show biznesu. Pokazywała się czasem w niektórych produkcjach innych stacji, jednak żadna inna rola nie przyniosła jej takiego sukcesu, jak postać Julii. Aktorka próbowała swoich sił także w dubbingu, użyczając swojego głosu wielu bajkowym postaciom.

Uroda dawnej gwiazdy TVP jest zniewalająca. Wyrosła na piękną kobietę

Przez ostatnie lata niewiele było słychać o losach gwiazdy Na dobre i na złe. Artystka stroniła od mediów czy branżowych imprez. Ostatnio została wypatrzona podczas kręcenia Wielkiego testu o podatkach. Nikt nie spodziewał się, że tak teraz się prezentuje. Trzeba przyznać, że jej uroda jest wyjątkowa.

Prawie trzydziestoletnia Sara Müldner (30. rocznica jej urodzin wypada w maju) nadal wygląda, jak bardzo młoda dziewczyna i nie straciła nic ze swojego uroku. Tak jak przed laty zachwyca długimi, kręconymi włosami w ognistym kolorze. Zamieniła się  w bardzo atrakcyjną kobietę o subtelnej urodzie, przez co ciężko zobaczyć w niej dziecko z początków hitowego serialu.

Być może pojawienie się na planie Wielkiego testu o podatkach na antenie TVP zwiastuje powrót aktorki na małe ekrany. Wiele osób z pewnością chętnie by zobaczyła swoją ulubienicę sprzed lat w nowej roli.

screen TVP Wielki Test o Podatkach

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że muzyk mógł zrobić coś takiego
  2. Polacy są w szoku. Takiego zachowania po Andrzeju Dudzie nikt się nie spodziewał. Nawet Tomasz Lis nie krył ZACHWYTU!
  3. Norbi straci pracę?! Prowadzący "Jaka to melodia" przerywa milczenie
  4. Księżna Kate jej tego nie daruje. Wbijające w ziemię słowa Meghan o zdradzie Williama, Wielka Brytania zaniemówiła
  5. Gwiazda Polsatu przesadziła z wypełniaczami. Gdy zobaczycie jej usta, odbierze wam mowę
  6. Marta Kaczyńska przekazała tragiczne informacje. "Karetka zabrała ją dziś, nie wiemy czy z tego wyjdzie"

Źródło: Plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News