Skradł serca milionom Polek. Aktor kultowego serialu TVP dziś jest nie do poznania

Skradł serca milionom Polek. Aktor kultowego serialu TVP dziś jest nie do poznania Źródło: screen: Youtube

Gwiazdor kultowego serialu TVP "Złotopolscy" zmienił się nie do poznania! Produkcja zniknęła z polskiej telewizji ponad 8 lat temu, a od tego czasu aktor grał raczej drugoplanowe role. Dziś postanowiliśmy zrobić zestawienie jego wyglądu z kiedyś oraz teraz. Rozpoznalibyście go?

Gdy dołączył do produkcji TVP "Złotopolscy" miał zaledwie 23 lata! Od tamtego czasu minęło aż 20 lat. Nic dziwnego, że aktor tak bardzo się zmienił. Chodzi o Andrzeja Nejmana, który w serialu wcielał się w rolę Waldka Złotopolskiego.

Gwiazdor TVP po 20 latach - kiedyś skradł serca milionom Polek, jak wygląda teraz?

Andrzej Nejman w dalszym ciągu utożsamiany jest z postacią Waldka. Ciężko się dziwić - był z nim związany przez kilkanaście lat. Równocześnie jednak sam aktor nie tęskni za serialem. Chciałby zacząć nowy rozdział w życiu, a fakt, że wszyscy kojarzą go z jedną postacią, zdecydowanie mu to utrudnia. - Nie tęsknię, natomiast wspominam tę postać z sentymentem. Waldek przyniósł mi dużo dobrego, ale i przysporzył trochę kłopotów. Grałem prostego chłopaka z sąsiedztwa, więc w wielkomiejskich dyskotekach Warszawy czy Wrocławia nie był on tak dobrze odbierany, a przecież dla wielu ja i moja postać to to samo. A co dobrego przyniósł oprócz popularności? Na planie poznałem Pawła Wawrzeckiego i śp. Jerzego Turka. To dzięki ich namowom ówczesny dyrektor Teatru Kwadrat zaprosił mnie do współpracy. Do dzisiaj Jerzy Turek jest moim zawodowym guru. Zastanawiam się, jak by ocenił moje decyzje - opowiada aktor o swoim doświadczeniu. Jak Andrzej Nejman wygląda teraz? Czy bardzo się postarzał, a może wręcz przeciwnie - jest taki, jak go zapamiętaliście? Oceńcie sami! Andrzej Nejman kiedyś / fot: youtube Andrzej Nejman kiedyś / fot: youtube Andrzej Nejman dziś /screen: youtube Andrzej Nejman dziś /screen: youtube   Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda hitowego serialu Polsatu na skraju bankructwa. Dramat ślicznej aktorki
  2. Polska celebrytka próbowała się zabić! Wszystko przez hejt
  3. Wilk nie mógł jeść ani pić przez wiele dni. Powód odbiera wiarę w ludzi
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}"> Następny artykuł