Druzgocący widok (zdjęcie). Grób gwiazdora "Kiepskich" i "Czterdziestolatka" to kijek i kamienie

Druzgocący widok (zdjęcie). Grób gwiazdora "Kiepskich" i "Czterdziestolatka" to kijek i kamienie Źródło: screenshot/TVP

Gwiazdor TVP za życia był lubianym i szanowanym aktorem, a jego śmierć wstrząsnęła całą Polską. Dziś grób odtwórcy głównej roli w "Czterdziestolatku" jest okropnie przygnębiający.

TVP wybrało tego aktora do roli w serialu "Czterdziestolatek", co było doskonałym pomysłem. Postać charakterystycznego bohatera pozwoliła pokazać mu swój ogromny talent oraz sprawiła, że wielu widzów pokochało jego kreację. Podobnie było z jego rolą w "Świecie według Kiepskich", gdzie artysta również popisał się talentem komediowym.

Niegdyś uwielbiany gwiazdor polskiej telewizji dziś spoczywa w wyjątkowo przygnębiającym grobie. Tak skromnego miejsca spoczynku nie spotyka się często.

Gwiazdor TVP był ulubieńcem Polaków. Jego śmierć była okropnym wydarzeniem

Andrzej Kopiczyński był jednym z najbardziej utalentowanych polskich aktorów. Polacy mogli podziwiać go w wielu doskonałych filmach i serialach, jak "Noce i dnie", "07 zgłoś się" czy "Miłość ci wszystko wybaczy". Prawdziwą popularność przyniósł mu jednak emitowany na antenie TVP "Czterdziestolatek", gdzie artysta wykreował postać inżyniera Stefana Karwowskiego. 

Kultowa postać zyskała tak wielką sympatię, że 2007 i w 2011 roku została wykorzystana także w produkcji Polsatu, "Świecie według Kiepskich". To jedna z najważniejszych ról Kopiczyńskiego, która sprawiła, że na zawsze zapisał się w sercach Polaków.

Gdy 13 października 2016 roku przekazano informacje o śmierci artysty, fani byli zdruzgotani. Zawsze serdeczny, pogodny i charyzmatyczny aktor przegrał walkę z chorobą Alzheimera, która przez długi czas niszczyła mu zdrowie. Miał wtedy 82 lata.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Grób aktora "Czterdziestolatka" jest przygnębiający. Taki widok poruszy każdego

Wielka osobowość polskiego kina według powszechnej opinii zapewne cieszy wspaniałym miejscem spoczynku ze spektakularnym nagrobkiem i świeżymi kwiatami. Rzeczywistość bywa jednak zaskakująca, czego przykładem może być grób właśnie Andrzeja Kopiczyńskiego. 

Nikt nie spodziewa się, że gwiazdor spoczywa w niezwykle skromnie ozdobionym miejscu. Grób oddzielony jest od reszty cmentarza kilkoma kamieniami, a zamiast nagrobka, widać drewniany krzyż. Informację o tym, kto spoczywa w tym miejscu można przeczytać na przybitej do niego płytce.

To bardzo zasmucający widok dla większości fanów, gdy tak wielka osobistość zbyt skromne miejsce spoczynku. Niektórzy nie są w stanie uwierzyć, że tak zasłużony człowiek, jak aktor kultowego serialu TVP, został pochowany w takim miejscu.

(Fot. Superexpress)

(fot. Super Express)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małgorzata Kożuchowska jak Agata Duda? Aktorka wygląda niemal identycznie!
  2. Córki Hanny Lis to prawdziwe piękności. Julia i Ania mogłyby zostać gwiazdami!
  3. Kierowca wjechał w tłum. 11 dzieci nie żyje
  4. Roksana Węgiel miażdżąco skrytykowana. Te słowa poszły na żywo
  5. Niewyobrażalny koszmar Rodowicz. W 15 minut doszczętnie spłonął dom rodzinny gwiazdy, Maryla apeluje o pomoc
  6. Aż was poderwie z foteli. Lewandowska przypadkiem pokazała, jak wygląda wnętrze jej jadalni

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News