Atakowałeś TVP po śmierci Adamowicza? Spotkają Cię konsekwencje

Atakowałeś TVP po śmierci Adamowicza? Spotkają Cię konsekwencje Źródło: Fot. Pixabay.com

TVP w ostatnich dniach musi odpierać ataki ze wszystkich stron. Stację krytykuje zarówno polityczna opozycja PiS, jak i inne media oraz sami obywatele. Przez stronnicze i nieodpowiednie materiały atakowały ich miliony ludzi, a teraz okazuje się, że każdy z nas, kto się tego dopuścił, może ponieść bolesne konsekwencje. 

TVP zdecydowanie nie cieszy się teraz dobrą prasą. To, że stacja kontrolowana jest przez partię PiS, z pewnością nie jest dla nikogo niespodzianką. Ich ostatnie zagrania jednak sięgają zdecydowanie za daleko. Po wstrząsającym ataku na Pawła Adamowicza podczas niedzielnego finału WOŚP Telewizja Polska zdecydowanie się nie popisała. Na każdym kroku telewizja manipulowała informacjami oraz obrazem, starając się winę całej sprawie przypisać politycznym przeciwnikom. Za takie zachowanie TVP przyjęło wiele słów krytyki, a teraz okazuje się, że każdy, kto w ostatnich dniach atakował stację, musi się liczyć z poważnymi konsekwencjami.

Krytycy TVP poniosą surowe konsekwencje za swoje słowa

Miliony Polaków w mediach społecznościowych nie szczędziły obelżywych słów wobec TVP oraz materiałów, które zostały wyemitowane. Manipulowanie obrazami z pogrzebu Adamowicza oraz stawianie Donalda Tuska w złym świetle oburzyło zarówno widzów, jak i polityczną opozycję. Teraz głos w sprawie zabrał Jacek Kurski. - Ze względu na szacunek dla majestatu Śmierci w dniu pogrzebu i Żałobę - TVP nie odpowiada dziś na fałszywe oskarżenia o JAKIKOLWIEK związek Telewizji z tą śmiercią; autorzy oszczerstw spotkają się jednak w najbliższych dniach z należną reakcją - napisał na Twitterze. Polacy z niepokojem czekają teraz, aż prezes TVP zdradzi, co konkretnie rozumie przez "należną reakcję". Spodziewać się jednak można, że przeciwnicy Telewizji Polskiej oraz PiS już wkrótce pożałują swoich słów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polacy nie mogą uwierzyć w to, co napisał Kurski

Ten kontrowersyjny wpis natychmiast zalała cała fala komentarzy oburzonych internautów, którzy drwią i szydzą z TVP. Oberwało się także całemu rządowi Prawa i Sprawiedliwości i nie wygląda na to, by ktoś rzeczywiście obawiał się jakichkolwiek konsekwencji ze strony Jacka Kurskiego. - Podobno za karę autorzy oszczerstw będą musieli oglądać przez miesiąc TVP - kpi internauta. - Drobiazg. Jeśli to, co słyszy się o więzieniach, jest prawdą, to i tak nic Wam to nie da - nabija się kolejna osoba. - Nie wiem Kurski, czy do Ciebie dotarło, że Polacy zaczęli się z was śmiać. Następny etap znasz, sam przerabiałeś: upadek Kaczyńskiego - pisze następna. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Grochal do Kurskiego: Gdyby miał pan odrobinę przyzwoitości, podałby się pan do dymisji. Ale pan nie ma
  2. „Będziesz następny”. Kolejny prezydent otrzymuje straszne pogróżki, mieszkańcy przerażeni
  3. Piękny gest księdza. Taca z pogrzebu Adamowicza została przeznaczona na Syryjczyków z Aleppo
  4. Ile zarabia Grażyna Torbicka? Zarobki dziennikarki przyprawią was o ZAWRÓT GŁOWY!
  5. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News