Była gwiazda TVP brutalnie zaatakowała stację! Ostre, upokarzające słowa

Była gwiazda TVP brutalnie zaatakowała stację! Ostre, upokarzające słowa Źródło: screen/youtube/

Choć TVP przez kilka lat cieszyło się z jej owocnej pracy, jakiś czas temu stacja postanowiła z niej zrezygnować. Gwiazda była w niemałym szoku i nie zamierzała kryć swoich emocji. Ostatnio zdradziła, dlaczego straciła pracę.

Gwiazda TVP została zwolniona o czym dowiedziała się w zaskakujący sposób. Jakiś czas temu udzieliła wywiadu, podczas którego w bezpośredni sposób odniosła się do całej sprawy, wyjawiając między innymi, jakimi powodami kierowała się stacja. Okazuje się, że ta niczego nie żałuje.

Była gwiazda TVP ostro zaatakowała stację 

Barbara Kurdej-Szatan przez kilka dobrych lat cieszyła się współpracą z popularną stacją telewizyjną, gdzie otrzymywała coraz to nowsze posady. Zupełnie niedawno sielanka dobiegła końca i gwiazda "M jak miłość" straciła pracę. Decyzja przyszła niespodziewanie i jak możemy się dowiedzieć, celebrytka nie miała pojęcia o zamiarach stacji.

Basia niedawno zdecydowała się zabrać głos w sprawie, ostro wypowiadając się o całej sytuacji. Aktorka zdradziła między innymi, czym podczas zwolnienia kierowali się jej pracodawcy oraz w jaki sposób została o wszystkim poinformowana. Ponoć informacje o utracie pracy miał przekazać jej kolega za pomocą zwykłej rozmowy przez telefon. Kurdej-Szatan na własnej skórze przekonała się, że jawne głoszenie swoich poglądów, jeżeli jest się osobą publiczną, rzadko kiedy wychodzi na dobre. 

- Popierałam różne marsze protestacyjne, co było sprzeczne z polityką władz stacji, a jednocześnie uwielbiałam programy, które prowadziłam. Przynajmniej mogę sobie spojrzeć w twarz! Nie potrafiłabym np. nie wspierać praw kobiet czy środowisk LGBT - tłumaczy gwiazda. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Aktorka nie zamierza się przejmować

Niewątpliwie Basia ma żal do stacji, jednak nie zamierza rozdrabniać się nad całą sytuacją i zbyt długo roztrząsać tego, co się stało. Aktorka ma zamiar dalej realizować się w swojej działalności i podejmować kolejne współprace, które otrzymuje od innych programów. Warto wspomnieć, że już niedługo wraz ze swoim mężem spróbuje swoich sił w znanym show "Taniec z gwiazdami".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewa Błaszczyk ujawniła, jakie były OSTATNIE słowa jej córki zanim zapadła w śpiączkę. Będziecie płakać
  2. Nie żyje 38-letnia aktorka. Zmarła po przedawkowaniu narkotyków
  3. Julia Wieniawa pokazała się w nowej fryzurze. To uczesanie to absolutny hit tego lata
  4. Tak Agnieszka Chylińska wyglądała z ciążowym brzuszkiem. Piosenkarka bardzo chroni swoją prywatność
  5. Syn po śmierci mamy sprzątał jej mieszkanie. Gdy otworzył zamrażalkę, ścięło go z nóg, prawdziwa makabra
  6. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie
  7. Izabela Marcinkiewicz: dlaczego mam dodatkowo cierpieć? W TVP obrażali ją na wizji

Źródło: plotek 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News