Tomasz Stockinger w szpitalu, sytuacja jest napięta. Mowa o "czarnym scenariuszu"

Tomasz Stockinger w szpitalu, sytuacja jest napięta. Mowa o "czarnym scenariuszu" Źródło: youtube.com Superstacja

Aktor TVP nadal przebywa w szpitalu, jego stan nie pozwala opuścić mu szpitalnych murów. Sytuacja jest o tyle poważna, że mówi się nawet o "czarnym scenariuszu".

Gwiazda TVP już od lutego nie wychodzi ze szpitala. Kultowy aktor miał nadzieję na szybsze opuszczenie placówki, jednak nic z tego. Lekarze mówią kategoryczne "nie".

Aktor TVP już dawno powinien spędzać czas z rodziną

65-letni Tomasz Stockinger trafił na stół operacyjny w lutym, ponieważ konieczna była wymiana zastawki serca. Minął ponad miesiąc od zabiegu, a aktor nadal przebywa w szpitalnym łóżku. Nikt nie wie, kiedy będzie mógł wyjść do domu - nawet sami lekarze. Jak wcześniej mówił aktor w wywiadzie dla "Twojego imperium", będzie w szpitalu tak długo, jak będzie mógł.

Aktor jest świadomy, jak duże zagrożenie stanowi dla niego koronawirus. Jest w grupie ryzyka pod względem wieku, a także przez niedawno przebytą operację. Musi przeczekać to, co dzieje się na zewnątrz - mocno ryzykowałby wychodzeniem do domu. Tomasz Stockinger twierdzi, że Wielkanoc powinien spędzić już z rodziną. Jednak epidemia w Polsce zmienia się dość dynamicznie i trudno przewidzieć, jak wszystko będzie wyglądało za 2 tygodnie.

Tomasz Stockinger wspomniał o czarnym scenariuszu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie mogę spotykać przyjaciół, nie mogę się widzieć z rodzinką, bo wszędzie są zakazy. Dobrze, że mamy telefony i internet. (...) Wszyscy liczymy na to, że ten okres izolacji nie będzie trwał długo. Wiadomo, że są też czarne scenariusze, które mówią nawet o miesiącach. Ale trzeba żyć z dnia na dzień. Co będzie, to będzie. Na razie trzeba sobie pomagać i po prostu być dobrej myśli - mówił aktor w rozmowie z "Twoim imperium".

Dzisiaj grzeje: 1. RMF podał nieoficjalne szczegóły nowych obostrzeń. Szykują się wielkie ograniczenia
2. Z ostatniej chwili: Będą kolejne zakazy przez epidemię. Dotyczą sklepów i pracy

Wszyscy mają nadzieję, że mimo wszystko Tomasz Stockinger wróci do domu w okolicach Wielkanocy. Aktor jednak sądzi, że przez tę sytuację pojawia się poczucie wspólnoty i zacieśnianie więzi z innymi. Mówił też, że nie wolno się załamywać, panikować i popadać w depresyjne myśli - warto zająć się pomaganiem i dowartościować siebie i innych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pesymistyczny raport. W Polskich szpitalach brakuje sprzętu ochronnego
  2. Polski klub apeluje o wznowienie rozgrywek. Zespół Ekstraklasy znalazł się w opłakanej sytuacji
  3. Oficjalnie: Właśnie wprowadzono nowe, poważne obostrzenia dla Polaków
  4. Brali ślub w plenerze, kiedy nagle pies nie wytrzymał. Później stała się rzecz, którą goście zapamiętają do końca życia
  5. Córka Kasi Kowalskiej drugi raz walczy o życie. Były cztery reanimacje
  6. Nie chciało jej się iść do fryzjera, więc wylała na pasemka kilka puszek Coli. Efekty ścinają z nóg

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News