Na chwilę przed Sylwestrem TVP Zenek Martyniuk przekazał najlepszą nowinę. Fani są wniebowzięci, trudno opanować radość

Na chwilę przed Sylwestrem TVP Zenek Martyniuk przekazał najlepszą nowinę. Fani są wniebowzięci, trudno opanować radość Źródło: tvp vod

Sylwester TVP będzie jedną z największych telewizyjnych imprez kończących 2019 rok. Zenek Martyniuk, który nie tak dawno na antenach telewizji publicznej świętował swój benefis, postanowił przedstawić widzom radosną nowinę. Fani zespołu Akcent będą zachwyceni.

Sylwester TVP będzie jednym z najważniejszych wydarzeń telewizyjnych w trakcie ostatniego dnia roku. W trakcie imprezy w Zakopanem wystąpią Maryla Rodowicz, Golec uOrkiestra, zespół Boys z liderem Marcinem Millerem, Radosław Liszewski i Weekend, Kombi, Stefano Terrazino i Viki Gabor, ale największą gwiazdą będzie bez wątpienia Zenek Martyniuk. Artysta tuż przed występem na Równi Krupowej postanowił podzielić się ze swoimi fanami świetną informacją. Tak dobrych wieści nie spodziewał się nikt.

TVP pokaże Sylwestra z Zenkiem Martyniukiem. Niesamowite informacje dla fanów

Piosenkarz disco-polo jest ostatnimi czasy dość częstym gościem telewizji publicznej. Lider zespołu Akcent na antenach telewizji publicznej świętował swój benefis i promował Sylwestra stacji prowadzonej przez Jacka Kurskiego. Muzyk tuż przed występem w Zakopanem postanowił powiedzieć coś, co ucieszy jego miłośników. Muzyk w programie "Gość Wiadomości" przedstawił, na jaki repertuar postawi.

- Zagramy piosenki sprawdzone, przy których wiemy, że publiczność bawi się najfajniej, nie może zabraknąć „Przez Twe oczy zielone”, „Przekorny los”, „Kochana wierzę w miłość” - opowiadał Zenek Martyniuk

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Martyniuk zachwala imprezy sylwestrowe TVP

Muzyk disco polo w trakcie występu w programie powiedział, że uwielbia występować na Sylwestrach organizowanych przez telewizję publiczną, Zdaniem artysty, jest to najlepsze tego typu wydarzenie w Polsce.

- Tu po prostu jest magicznie - zachwalał Zenek

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Grała w największych produkcjach, zmarła niespodziewanie
2. Uwielbiany wokalista disco polo przewieziony do szpitala, z samochodu został tylko wrak. Porażające zdjęcia z tragedii

Jak widać, dobre relacje gwiazdora disco-polo z TVP są niezachwiane. Po sukcesie zeszłorocznego Sylwestra Marzeń, a także benefisu Zenka, który oglądany był przez prawie 4 miliony widzów, zarząd telewizji może liczyć na kolejne wielkie zyski z powodu zatrudnienia artysty.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Nie żyje mężczyzna, który uratował życie młodym piłkarzom. Zmarł po długiej walce z chorobą
  3. Rydzyk obraził Polaków. Z jego ust padły słowa, które nie mieszczą się w głowie
  4. 37 ofiar śmiertelnych, niemalże 400 osób rannych. Polska policja przekazała bolesne informacje
  5. ZUS przekazał smutną wiadomość dla emerytów. Sprawdza się najczarniejszy scenariusz

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News