Widzów TVP aż przeszły ciarki. Jurorzy "The Voice of Poland" nie wytrzymali i wstali z foteli

Widzów TVP aż przeszły ciarki. Jurorzy "The Voice of Poland" nie wytrzymali i wstali z foteli Źródło: .

TVP w finale "The Voice of Poland" zaskoczyło wszystkich widzów. Nikt nie mógł uwierzyć w to, co się stało. Jurorzy aż wstali z krzeseł, by oklaskiwać ten wyjątkowy występ.

TVP emituje właśnie finałowy odcinek muzycznego programu "The Voice of Poland". Muzyczne show z każdym kolejnym sezonem podbija serca Polaków. Niedługo ukazać się ma również nowy format, gdzie będą mieli okazję śpiewać najstarsi obywatele Polski - "The Voice of Poland Senior", ale zanim to przed nami wybór najlepszego głosu tej edycji. 

W TVP trwa finał "The Voice of Poland"

Margaret, Kamil Bednarek, Michał Szpak oraz Tomson i Baron, czyli wszyscy trenerzy z tegorocznej edycji, wystawili dziś na scenę swoich najlepszych zawodników. Każdy z nich przed rozpoczęciem programu miał dokładnie takie same szanse na wygraną. Daria Reczek, Tadeusz Seibert, Alicja Szemplińska i Damian Kulej - kto zdobędzie tytuł najlepszego głosu w Polsce? Jeden występ okazał się wyjątkowy i szczególny. 

TVP zaskoczyło wszystkich widzów, jury wstało z foteli

Uczestniczka, która śpiewa w drużynie Tomsona i Barona zaskoczyła wszystkich widzów TVP. Najpierw wykonała wraz trenerami najsłynniejszy utwór Georga Michaela, po czym sama stanęła na scenie i zrobiła coś, czego nikt się nie spodziewał. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Czuć, że masz duże wsparcie od ludzi - przyznał Maciej Musiał po jej występie.

Później Alicja stanęła na scenie by zaśpiewać "The show must go on". Jurorzy mieli ciarki na rękach, publiczność wstała z miejsc i zaczęła oklaskiwać na stojąco dziewczynę, która zachwyciła swoim głosem. 

- Ja miałam ciarki, rzadko je miewam! - zachwyciła się Margaret. 

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]
2. Widzowie są oburzeni, ich zdaniem przekroczono granicę żenady. Ogromny hejt za zachowanie jurora w finale "The Voice of Poland"

Czy ten występ zadecyduje o tym, że Alicja z drużyny Tomsona i Barona wygra cały program i otrzyma statuetkę z X edycji programu TVP " The Voice of Poland"? Póki co udało jej się znaleźć w dwójce najlepszych głosów. To właśnie Alicja powalczy z Darią o główną wygraną. 

Ostateczne wyniki 10. edycji The Voice of Poland można zobaczyć tutaj.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tuż po wygranej "The Voice" dziennikarka TVP podstawiła mikrofon 17-latce. Niesamowite słowa
  2. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy
  3. Pierogi z tym farszem to prawdziwy hit na stole. Mało kto potrafi się im oprzeć, każdy poprosi o dokładkę, a potem o przepis
  4. Słowa, które Przybylska wypowiedziała do przyjaciółki przed śmiercią. Po latach ujawniono ich treść
  5. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać kwoty, inaczej STRACISZ pieniądze

źródło: Superexpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News