Znany dziennikarz TVP skazany na więzienie. Dopuścił się haniebnych czynów

Znany dziennikarz TVP skazany na więzienie. Dopuścił się haniebnych czynów Źródło: .

Dziennikarz TVP został skazany na więzienie. Kara ta związana jest ze skandalicznym zachowaniem prezentera. Dopuścił się on bowiem czynów, które według wielu osób można nazwać haniebnymi.

Dziennikarz TVP odpowie za skandaliczny incydent, w którym brał udział w lutym zeszłego roku. Prezenter za swoje haniebne zachowanie został skazany na karę więzienia. Najprawdopodobniej zostanie złożona apelacja w tej sprawie. Nie wiadomo więc, czy sprawca rzeczywiście trafi za kratki.

Prezenter TVP zaatakował pracownika PKP 

Prezenter TVP, Łukasz Sitek, został zatrzymany przez pracownika PKP w lutym 2018 roku z powodu podróżowania bez ważnego biletu. Pociąg pendolino poruszał się z Gdyni do Krakowa. Dziennikarz nie chciał przyjąć zasłużonej kary i zaczął wykłócać się z konduktorem. 

W trakcie tej awantury padły obraźliwe określenia, pojawiły się również groźby. Dzisiaj zapadł wyrok w tej sprawie. Sąd nie okazał litości dla Sitka i skazał go na więzienie. Wyrok nie jest natomiast prawomocny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wyrok sądu 

Pracownicy pociągu, którzy nie mogli sobie poradzić z agresywnym dziennikarzem, zawiadomili policję i Straż Ochrony Kolei. Gdy posiłki wkroczyły do akcji, prezenter TVP Gdańsk nadal zachowywał się skandalicznie. Funkcjonariuszy zwyzywał od "pedałów" i "ciot". Stwierdził również, że ich załatwi, co naturalnie zostało odebrane jako groźbę śmiertelną. 

Łukasz Sitek za to zajście został skazany na pięć miesięcy więzienia w zawieszeniu na dwa lata i 4,5 tys. zł grzywny za znieważenie policjanta, kierownika pociągu i funkcjonariuszy SOK. Dziennikarz już zapowiedział, że zamierza złożyć wniosek o apelację. Trudno jednak sobie wyobrazić, że w związku z tym, jak skandalicznie zachował się przedstawiciel mediów, sędzia zmieni zdanie. Dodatkowo ma także wypłacić poszkodowanym osobom po 2 tys. złotych. 

Dzisiaj grzeje: 1. Opiekunka Violetty Villas robiła jej straszne rzeczy. Trafi za to do więzienia
2. Już za chwilę pogoda zwariuje, czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Nad Polskę nadciąga "Biskajskie ciepło"

Dziennikarz przez pewien czas został odsunięty od pracy w regionalnej telewizji, później jednak wrócił na antenę. Tłumaczył się tym, że do incydentu doszło poza godzinami jego pracy i nie powinien on mieć wpływu na jego karierę zawodową. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus dla emerytów w wysokości 10 zł. Wielu otrzymało GŁODOWE świadczenia
  2. DRAMAT gwiazdy TVP. Mąż aktorki w ciężkim stanie
  3. Bardzo smutna wiadomość. 2-letnia córka gwiazdora, którego hity znają tysiące osób, zmarła na jego oczach
  4. Apel rodziny zmarłej w tragicznych okolicznościach mamy i jej trzech małych córek. Polsat przekazał smutne informacje
  5. Nagle wstał i na żywo zaczął pokazywać wszystkie tajemnice własnego domu. Twierdzi, że kontaktuje się ze zmarłymi

Źródło: Gazeta PL

Następny artykuł