Wyrzucona na bruk Zamachowska przerwała milczenie. Druzgocącą wiadomość skomentowała 15 słowami

Wyrzucona na bruk Zamachowska przerwała milczenie. Druzgocącą wiadomość skomentowała 15 słowami Źródło: Screen/Youtube/Plejada

TVP w dość nieładny sposób pożegnało się z Moniką Zamachowską, która przez długi czas prowadziła program "Pytanie na śniadanie". Celebrytka odniosła się do tej zaskakującej wiadomości w wymowny sposób. Skomentowała ją 15 słowami.

TVP w zaskakujący sposób pożegnało się z Moniką Zamachowską. Prezenterka została wyrzucona na bruk po latach współpracy ze stacją, w której prowadziła program "Pytanie na śniadanie". Celebrytka odniosła się do całej sytuacji i skomentowała ją przy użyciu zaledwie kilku słów.

TVP nie szanuje swoich pracowników

To jak TVP potraktowało Monikę Zamachowską, według wielu osób jest świadectwem braku klasy zarządzających tą stacją. Prezenterka od dawna uznawana jest bowiem za wizytówkę Telewizji Polskiej. Okazuje się, że jej nazwisko nie figuruje w grafiku "Pytania na śniadanie" przygotowanym na listopad.

Najprawdopodobniej jest to pokłosie sytuacji sprzed kilku miesięcy, związanej z wizytą Jarosława Kaczyńskiego w telewizji śniadaniowej. Po tym incydencie pracę stracił Michał Olszański, czyli współprowadzący Zamachowskiej. Teraz przyszedł jej czas na zwolnienie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Komentarz prezenterki 

Monika Zamachowska w związku z incydentem dotyczącym prezesa PiS trafiła już jakiś czas temu na dywanik do zarządu stacji. Wydawało się jednak, że kryzys został zażegnany i prezenterka na stałe wróci do prowadzenia "Pytania na śniadanie". Jak widać, TVP miało zupełnie inne plany związane z przyszłością swojej gwiazdy. 

Decyzja o zakończeniu współpracy z dziennikarką pojawiła się niespodziewanie. Zarząd stacji nie miał sentymentów i pozbył się postaci, która przez długi czas była twarzą wielu popularnych programów. Zamachowska postanowiła wreszcie przerwać milczenie w związku z tą kwestią. Jej słowa można odebrać jako pokaz klasy i opanowania. Najprawdopodobniej poczuła się dotknięta takim rozwiązaniem, ale nie zdecydowała się na złośliwości pod adresem TVP.

- Nie zamierzam źle mówić o TVP. Pracuje tam za dużo osób, które cenię i szanuje - powiedziała w rozmowie z "Faktem". 

Dzisiaj grzeje: 1. DRAMAT gwiazdy TVP. Mąż aktorki w ciężkim stanie
2. Fani zdruzgotani. Monika Zamachowska właśnie została wyrzucona z "Pytania na śniadanie" w TVP

Wykazała się więc lojalnością wobec swoich byłych kolegów z pracy, którzy być może sami drżą teraz o swoje posady w telewizji. Zarząd nie ma bowiem skrupułów, jeżeli chodzi o zwalnianie swoich pracowników bez zapowiedzi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W sieciówkach lepiej nie tykaj paragonu. Nie masz pojęcia, jak narażasz własne zdrowie
  2. Nie żyje kultowy aktor. Rodzina poinformowała o śmierci 77-latka
  3. Bardzo smutna wiadomość. 2-letnia córka gwiazdora, którego hity znają tysiące osób, zmarła na jego oczach
  4. Apel rodziny zmarłej w tragicznych okolicznościach mamy i jej trzech małych córek. Polsat przekazał smutne informacje
  5. Nagle wstał i na żywo zaczął pokazywać wszystkie tajemnice własnego domu. Twierdzi, że kontaktuje się ze zmarłymi

Źródło: Plejada

Następny artykuł