Sylwester z TVP 2 zagrożony?! Pomysł Kurskiego może okazać katastrofalny, Adam Małysz wyraził swoje zdanie

Sylwester z TVP 2 zagrożony?! Pomysł Kurskiego może okazać katastrofalny, Adam Małysz wyraził swoje zdanie Źródło: Pixabay/DarkWorkX

TVP może być zmuszone do odwołania Sylwestra z Dwójką ze względu na międzynarodową imprezę, która będzie wymagała zaangażowania wszystkich, lokalnych zasobów? Adam Małysz zajął już stanowisko w tej sprawie.

TVP często urządza swoje sylwestrowe imprezy w obiektach sportowych. To dlatego, że są przystosowane do przyjęcia tak dużej liczby zainteresowanych. Od kilku lat tradycyjnie "Sylwester z Dwójką" odbywa się na Równi Krupowej. Tym razem jest jednak szansa, że nadchodzący Puchar Świata wejdzie w paradę popularnej imprezie telewizji publicznej.

Sylwester z TVP może być zagrożony?

Terminy są bardzo napięte. 24 stycznia maja odbyć się kwalifikacje, a 25 i 26 stycznia konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich. Tydzień wcześniej w tym samym miejscu skoczkowie mają wystartować w FIS Cup. Niepokoi to Wojciecha Gumnego, szefa komitetu organizacyjnego zajmującego się "Sylwestrem z Dwójką". Pojawiły się głosy, że dwie imprezy mogą sobie znacznie przeszkadzać. W internecie przeczytać można nawet sugestie, że TVP będzie musiało przenieść tegoroczną imprezę. Głos w tej sprawie zabrał Adam Małysz. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Adam Małysz, legendarny skoczek a obecnie prezes Polskiego Związku Narciarskiego, uspokaja jednak zarówno fanów skoków narciarskich, jak i telewidzów.

- Dzisiaj mamy tak fajną współpracę z Centralnym Ośrodkiem Sportu, że o cokolwiek poprosimy, to jest realizowane. To modelowy układ. Kiedyś był problem z dogadaniem się ws. przygotowania skoczni itd. Teraz wszystko jest idealnie. Jeśli więc będzie potrzeba treningów na obiekcie przed Turniejem Czterech Skoczni, to możliwości mamy - powiedział mediom Adam Małysz.

Adam Małysz tłumaczy, że to nie jest wyjątkowa sytuacja

Jednocześnie uspokoił fanów sylwestrowej imprezy organizowanej przez TVP. 

- Często imprezy mają miejsce na obiektach sportowych. Na PGE Narodowym organizuje się koncerty, a za tydzień odbywa się tam mecz piłkarski. Wiadomo, zawsze jest jakaś niepewność, czy wszystko uda się tak, jak założyliśmy. Ale jesteśmy w tak dobrej sytuacji, że nie obawiam się o konkursy w Zakopanem - powiedział Adam Małysz.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE prawdziwa legenda. Aktor miał zaledwie 77 lat
2. Wiele razy zachwycaliśmy się jego filmami w Polsacie, TVN i TVP. Rodzina przekazała najgorszą wiadomość, osierocił syna

Można więc liczyć na to, że mimo bardzo napiętego grafiku imprez, każda z nich odbędzie się w ustalonym terminie i nie ucierpią na tym ani sportowcy, ani imprezowicze, którzy chcą wziąć udział w popularnym "Sylwestrze z Dwójką". Pozostaje tylko czekać na komentarz ze strony TVP, aby potwierdziło, że impreza faktycznie nie jest w żaden sposób zagrożona wydarzeniem sportowym.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 650 tys. Polaków SKAZANYCH. Czeka was głodowa emerytura
  2. Bogumiła Wander przyznała, że mąż woził ją na spotkania z kochankiem. Ten romans wstrząsnął całą telewizją
  3. Mąż dostał książkę w prezencie od żony. Kiedy zobaczył, co jest w środku, jeszcze długo nie mógł przestać płakać
  4. Pierwszy raz odwiedziła rodziców chłopaka. Specjalnie dla niej przygotowali bajeczny obiad, zagotowała się z wściekłości widząc swój talerz
  5. Polska policja pilnie poszukuje niebezpiecznego 10-latka. Po tragedii zbiegł z miejsca zdarzenia

źródło: wp

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News