12-letnie dziecko urodziło w polskim szpitalu dziecko. Porażające doniesienia TVP o ojcu noworodka

12-letnie dziecko urodziło w polskim szpitalu dziecko. Porażające doniesienia TVP o ojcu noworodka Źródło: Unsplash/Ignacio Campo

W jednym z polskich szpitali doszło do bardzo nietypowego porodu. 12-letnia dziewczynka urodziła dziecko. TVP podało właśnie porażające informacje o ojcu noworodka, którego poszukuje policja.

TVP wyemitowało materiał o 2-letniej dziewczynce, która urodziła dziecko. Ze względu na młody wiek matki, trwają poszukiwania ojca noworodka, który być może będzie musiał liczyć się z konsekwencjami tej sytuacji. 

TVP donosi o nietypowym porodzie

TVP donosi o nietypowym porodzie, do jakiego doszło w Bielsko-Białej. Do szpitala zgłosiła się bowiem 12-letnia dziewczyna w zaawansowanej ciąży. Nieznana jest póki co tożsamość ojca noworodka, jednak policja ma dwie hipotezy dotyczące tego, kim jest i podzieliła się nimi w rozmowie z dziennikarzami.

Zgodnie z polskim prawem obcowanie płciowe z  dzieckiem poniżej 15. roku życia jest poważnym przestępstwem i grozi za to do 12 lat więzienia. Policja wyjaśnia również inne okoliczności tej szokującej sprawy, jak chociażby to, kto wiedział o ciąży nastolatki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Poszukiwania ojca trwają 

W związku z ciążącym na ojcu widmie kary, nastolatka nie zdradziła jego tożsamości. Śledczy starają się dotrzeć do personaliów tej osoby. 

- Są dwie możliwości, co do osoby sprawcy. Może to być dorosły, który podlega odpowiedzialności na podstawie przepisów Kodeksu karnego, albo nieletni, którego dotyczą przepisy o postępowaniu w sprawach nieletnich - tłumaczy całą sprawę Jacek Boda, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Bielsku-Białej.

TVP informuje, że nastolatka zgłosiła się do Beskidzkiego Centrum Onkologii Szpitala Miejskiego w Bielsku-Białej w poniedziałek wieczorem, a we wtorek 23 lipca w wyniku cesarskiego cięcia przyszedł na świat jej synek. Dziecko jest zdrowe i już wraz z matką opuściło placówkę. 

Teraz do rozwikłania pozostaje zagadka dotycząca tego, kim jest ojciec noworodka. Mężczyźnie zostaną bowiem postawione zarzuty współżycia płciowego z dzieckiem. Kontakty seksualne z osobami poniżej 15 roku życia są według polskiego prawa poważnym przestępstwem. Funkcjonariusze będą się również starali ustalić, kto wiedział o ciąży nastolatki. Zatajenie takiej informacji przed prokuraturą także podlega karze. W najbliższym czasie przesłuchana zostanie matka 12-latki. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Dostała SMS-a od byłego dzień przed jego ślubem. Jego treść sprawiła, że prawie zemdlała
  2. Ujawniono prawdę dotyczącą małżeństwa Aleksandry Kwaśniewskiej! Tego NIKT się nie spodziewał. Szok
  3. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie wyśle jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu
  4. Uwielbiany gwiazdor serialu "Barw Szczęścia" długo ukrywał to przed światem. Właśnie wyszło na jaw, że jest gejem
  5. Kobieta kupiła pierścionek na targu. Później odkryła jego sekret, który na zawsze zmienił jej życie
  6. Alarm w TVN dla połowy Polski. Zachowajcie ostrożność, niebezpieczne wyładowania uderzą w kraj
  7. Danuta Holecka z trudem powstrzymywała łzy. Wszystko przez jej syna i jego nową żonę

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu