"Kobiety zastąpiły mózgi c*pami". Niewyobrażalne chamstwo dziennikarza TVP

"Kobiety zastąpiły mózgi c*pami". Niewyobrażalne chamstwo dziennikarza TVP Źródło: YouTube/ Telewizja wPolsce

Dziennikarz TVP postanowił podzielić się ze światem swoją refleksją na temat działań części kobiet. Trudno ją nawet nazwać kontrowersyjną. To po porostu zwykłe chamstwo.

TVP nie ukrywa swoich poglądów politycznych. Już dawno przestano liczyć na obiektywizm w mediach publicznych. Jednak dziennikarze stacji potrafią przekroczyć każdą granicę w promocji swoich poglądów. Tym razem jeden z nich zabłysnął na Twitterze, gdzie podzielił się swoją starannie przemyślaną refleksją na temat współczesnych kobiet.

Dziennikarz TVP oburzająco i wulgarnie o kobietach

Stanisław Janecki, publicysta prawicowych mediów i prowadzący programu "W tyle wizji" emitowanego na TVP INFO, postanowił podzielić się ze światem pewną refleksją. Najprawdopodobniej przeanalizował on dokładnie zachowanie kobiet w ostatnich latach i doszedł do zaskakującego wniosku, którego nie omieszkał ogłosić publicznie. Mądrość pojawiła się na jego Twitterze.

- Latami kobiety upominały się o szacunek dla swoich umysłów (mózgów), a gdy wiele na tym polu zrobiono, postępowe kobiety zastąpiły mózgi - za przeproszeniem - cipami. I kto tu kogo degraduje oraz uprzedmiotawia? - post takiej treści opublikował dziennikarz TVP, a okrasił go zdjęciem kobiety trzymającej prowokacyjną przeróbkę Matki Boskiej. Pytanie, czemu wybrał akurat taki obrazek, by opisać nim całą rzeszę kobiet? Być może łatwiej bronić mu wtedy tezy, usprawiedliwia tym wulgarność?

Reakcje na wpis dziennikarza. Smutne, ale ma też zwolenników

Trudno nazwać wpis Stanisława Janeckiego kontrowersyjnym - słowa te są po prostu wulgarne. Jednak poziom obecnej dyskusji politycznej jest już na takim poziomie, że niewiele już może zdziwić. Dziennikarz TVP przekroczył po prostu kolejną granicę. Tak naprawdę trudno nawet powiedzieć, co dokładnie miał on na myśli - zapewne występuje przeciwko walce kobiet o swoje prawa.

Dziennikarz osiągnął swój cel i o jego tezie stało się głośno. Pod tweetem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jak można się spodziewać, wielu internautów jest oburzonych słowami Janeckiego:

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Widzę, że Pan już też nie ma hamulców... Cytowana wulgarność nie przestaje nią być, a czyniona publicznie zohydza także cytującego... - pisze jedna z użytkowniczek Twittera.

- Jesteś obrzydliwym degeneratem i mizoginem. W cywilizowanym kraju po tej wypowiedzi byłbyś już skończony. Kobiety musiały i muszą nadal walczyć właśnie z takimi ograniczonymi frustratami życiowymi całe życie - ostro odpowiada inny internauta.

Stanisław Janecki może jednak liczyć na swoich zwolenników. Po raz kolejny potwierdziło się, że polska jest podzielona na pół, a jeśli ktoś już dołączył do jednego z obozów, będzie w nim trwał niezależnie od sytuacji.

Źródło: Twitter/ @St.Janecki

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Matka skrzywdziła córkę w najgorszy możliwy sposób. Zniszczyła jej życie. Poziom waszego zażenowania sięgnie zenitu
  2. Krystyna Pawłowicz zdradziła kompromitujące informacje o znanej polskiej aktorce. To był cios poniżej pasa. Internauci są w szoku
  3. Kierowca Ubera nie zabrał pasażerów z tęczową flagą. "Zaczyna się segregacja"
  4. Powstaniec Warszawski napisał list do Jarosława Kaczyńskiego. "Fabrykuje się historię. To są kłamstwa za kłamstwami"
  5. 30 dzieci trafiło do szpitala. Chwile grozy na wakacyjnej kolonii
  6. Wiadomo, ile Kasia Cichopek zarabia w "M jak miłość". Tego mało kto się spodziewał

Źródło: RMF

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News