Dziennikarka TVP została mamą. Ojcem jest dziennikarz TVN

Dziennikarka TVP została mamą. Ojcem jest dziennikarz TVN Źródło: TVP

TVP w ostatnim czasie nie cieszy się dobrą opinią, a jego konkurencja z innymi stacjami przybrała wielkie rozmiary. Nie przeszkodziło to jednak parze dziennikarzy w stworzeniu małżeństwa. Teraz oboje powitali na świecie dziecko.

TVP w obecnej chwili nie może liczyć na dobre opinie ze strony widzów. Wiele osób krytykuje publiczną stację za to, że otwarcie wspiera partię rządzącą, natomiast marginalizuje jakiekolwiek działania opozycji. Niektórzy twierdzą nawet, że telewizja zaczyna już działania propagandowe, jednak mimo wszystko pracuje w niej wciąż wielu dziennikarzy z krajowej czołówki.

Jedna z przedstawicielek TVP, która znana jest tysiącom widzów, przywitała wczoraj na świecie syna. Wielkie poruszenie wciąż wzbudza fakt, kto jest jego ojcem. Okazuje się, że dziennikarka Telewizji Polskiej związała się z prezenterem TVN, co wywołało ogromną burzę w Internecie. Niektórzy nie wierzyli, że to jest możliwe, jednak w tym wypadku miłość pokonała wszelkie bariery.

Stała się gwiazdą TVP

Justyna Śliwowska-Mróz pracuje w TVP od dłuższego czasu i cieszy się doskonałą opinią wśród widzów. Ludzie doceniają jej staranną pracę w roli prowadzącej porannych programów, w których zawsze potrafiła wywołać uśmiech na twarzach widzów. Kobieta zajmuje się przede wszystkim programem "Dzień dobry Polsko", który jest emitowany z samego rana na antenie Telewizji Polskiej.

Praca w mediach publicznych nie przeszkodziła jej w nawiązaniu znajomości z pracownikiem TVN, Radosławem Mrozem. Dziś oboje tworzą związek małżeński, a wczoraj na świat przyszedł ich synek. Relacja obu dziennikarzy wzbudza ogromne poruszenie w polskim Internecie. 

Dziennikarka TVP urodziła dziecko

Polacy nie mogą uwierzyć w to, że pracownicy konkurencyjnych stacji mogą prywatnie tworzyć rodzinę i nie zważać na spory, jakie dzielą ich pracodawców. Okazuje się, że miłość pokonuje wszelkie bariery i zawsze może być powodem do wielkiego szczęścia.

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka Woźniak-Starak oficjalnie pożegnała swojego męża. Pierwsze słowa gwiazdy po jego śmierci
2. Znamy budżet na 2020. Emerycie, taką dostaniesz emeryturę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Maluszek i Żona czują się dobrze. Synek ma mega apetyt (po tacie) i jest czarujący (po mamie). Kochanie siła i życie mają Twoje imię! Dumny tata, i jeszcze bardziej dumny mąż - pisze Radosław Mróz, ciesząc się z narodzin potomka i dzieląc się radosną informacją w mediach społecznościowych. Pod jego wpisem pojawiło się mnóstwo gratulacji.

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Kim był biologiczny ojciec Piotra Woźniaka-Staraka? Jerzy Starak zmarł na nowotwór, nie zdążył nacieszyć się ukochanym synem
  2. Ujawniono INTERCYZĘ Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków! Wiadomo, co gwiazda dostałaby po rozwodzie. Kwoty zwalają z nóg
  3. Nie żyje gwiazda, którą pokochaliśmy za show w Polsacie. Rodzina przekazała bardzo smutną wiadomość o potwornym wypadku
  4. Kiedy przechodził obok kolorowego domku, poczuł okropny fetor. Służby kilka minut później odkryły druzgocącą prawdę
  5. Po śmierci Diany, królowa Elżbieta popełniła wielki błąd. Właśnie ujawniono, czego nigdy sobie nie wybaczy

Źródło: Fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu