TVP wydała nagły komunikat. Widzowie nie dowierzają

TVP wydała nagły komunikat. Widzowie nie dowierzają Źródło: Instagram jaka_to_melodia_tvp

TVP tak jak inne stacje musiało radykalnie zmienić swoje ramówki przez pandemię koronawirusa. Z telewizji znikały odcinki najnowszych seriali i programów, wstrzymano także kolejne produkcje. Plany zdjęciowe obecnie czekają na wznowienie pracy. Telewizja Polska niedawno przekazała widzom kolejną, bardzo istotną wiadomość.

Sytuacja związana z pandemią koronawirusa odbiła się między innymi na TVP. Jednak to niejedyna stacja, która ucierpiała z powodu pojawienia się niebezpiecznego patogenu w naszym kraju. Swoją ramówkę gruntownie musiała zmienić również TVN. Widzowie pożegnali się z szeregiem ulubionych produkcji, które dopiero co znalazły się na antenie.

TVP wydało właśnie oficjalne oświadczenie. W związku z łagodzeniem restrykcyjnych obostrzeń coraz więcej ludzi stara się wrócić do normalnego funkcjonowania. Do pracy wrócili również członkowie ekipy jednego z najbardziej popularnych programów w telewizji. Plany zdjęciowe ponownie zaczynają funkcjonować, a stacja podała informację o terminie emisji nowych odcinków.

TVP zapowiedziało powrót m.in. programu "Jaka to melodia"

Jak poinformowało TVP, wrócą kolejne odcinki popularnych seriali i programów. Pracownicy stacji pojawili się na planach zdjęciowych, i zachowując wszelkie środki ostrożności, wrócili do swoich obowiązków. Na antenę powróci lubiane przez wielu show "Jaka to melodia". Niedawno prowadzący, Rafał Brzozowski udostępnił nagranie z garderoby i opowiedział, jak teraz wygląda praca w studiu.

- Już w najbliższą niedzielę zostanie wyemitowany finał marca! A od poniedziałku wracamy z nowymi odcinkami! Tęskniliśmy! - powiedział Rafał Brzozowski.

Według portalu Wprost, członkowie ekipy TVP zapewnili, że wszyscy noszą maski oraz przyłbice zgodnie z zaleceniami rządu. To jeszcze nie koniec dobrych wiadomości dla widzów Telewizji Polskiej. Wznowiono również pracę na planie programu "Nasz nowy dom". Komentarza udzieliła sama Katarzyna Dowbor, która przyznała, że w czasach pandemii również trzeba sobie pomagać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Myślę, że wrócimy na plan, ponieważ musimy po prostu pomóc tym rodzinom, bo to są ludzie, którzy bardzo czekają na naszą pomoc, oczywiście zachowując wszelkie środki ostrożności - przyznała Dowbor.

Dzisiaj grzeje: 1. Poszukiwania Kacperka nagle wznowione. Przełomowa teoria służb, najbardziej prawdopodobne wydarzenia

2. Wiadomo, kiedy zostaną otwarte salony fryzjerskie. Rzecznik rządu podał możliwy termin

Teraz widzowie TVP będą mieli powód do radości. Już w niedzielę planuje się emisję finału programu "Jaka to melodia". Wygląda na to, że coraz więcej osób próbuje wrócić do normalnego funkcjonowania, nie zapominając jednak o środkach bezpieczeństwa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dominika Gwit szczerze opowiedziała o odchudzaniu. "Nie robię żadnych prób"
  2. Reprezentant Polski odchodzi. Jego skoki oglądały tysiące fanów, tracimy znanego zawodnika
  3. Oprócz ojca i matki Kacperka, przesłuchali jeszcze jedną osobę. Mogła ujawnić nieznane dotąd fakty
  4. Dotarły do nas smutne informacje. Nie żyje wybitna aktorka
  5. Media ujawniły awaryjny plan rządu. Pojawia się w nim konkretna data
  6. Polacy źle smażą placki ziemniaczane? Nie do pomyślenia co radzi Gessler

źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News