Łzy zebrały się w oczach widzów TVP. Oddano wzruszający hołd Pawłowi Królikowskiemu

Łzy zebrały się w oczach widzów TVP. Oddano wzruszający hołd Pawłowi Królikowskiemu Źródło: YouTube GOSSIP TV

W jednym z programów TVP pożegnano Pawła Królikowskiego. Uczestnicy oddali aktorowi hołd, odnoszą się do wielkich wartości, jakie wyznawał w swoim życiu. Podczas słuchania tej szczególnej piosenki trudno było ukryć wzruszenie. Prawdopodobnie zmarły artysta sam nie był świadomy tego, jak wielki wpływ ma na innych ludzi.

Pożegnania Pawła Królikowskiego pojawiają się w TVP i mediach społecznościowych. Na profilach wielu znanych osób pojawiły się kondolencje. Niedawno wspomnieniem o artyście podzielono się również w jednym z popularnych programów Telewizji Polskiej. Uczestnicy nie potrafili ukryć wzruszenia, jaki wywołał ten poruszający gest.

TVP oddało hołd Pawłowi Królikowskiemu po raz pierwszy podczas ramówkowej konferencji w czwartek. W ten sposób Telewizja Polska dołączyła do innych instytucji, które złożyły kondolencje po smutne informacji o śmierci aktora. Poruszające wpisy pojawiły się także w mediach społecznościowych na profilach Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Związku Artystów Scen Polskich. Wzruszające wpisy opublikowały również osoby z najróżniejszych środowisk - od artystów, przez dziennikarzy, do polityków. Wśród nich znaleźli się Andrzej Duda, Karolina Korwin-Piotrowska oraz kolega z planu Pawła Królikowskiego, Artur Barciś. Wczoraj zmarłemu poświęcono również część programu TVP, "Star Voice. Gwiazdy mają głos".

TVP żegna wspaniałego artystę i człowieka

Podczas wczorajszej emisji jednego z programów TVP miała miejsce wzruszająca chwila. Uczestnicy "Star Voice. Gwiazdy mają głos" również postanowili oddać cześć zmarłemu niedawno Pawłowi Królikowskiemu. Chociaż aktor już od jakiegoś czasu przebywał w szpitalu, wiadomość o jego śmierci była dużym ciosem dla środowiska artystycznego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Początkowo program TVP przebiegał w typowej dla niego formule. Po śmierci Pawła Królikowskiego nie można jednak było tak po prostu przejść nad tym do porządku dziennego. Zwłaszcza że aktor przez wiele lat pojawiał się w "Ranczu" - serialu emitowanym przez TVP. Dlatego z czasem atmosfera stawała się coraz wznioślejsza. Wreszcie o 22:00 Tadeusz Chudecki miał wystąpić jako ostatni uczestnik programu. Aktor filmowy i teatralny wykonał piosenkę zespołu Zakopower, "Boso". Wtedy przyszedł czas na wspomnienie o Pawle Królikowskim.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje autorka kultowego serialu. Oglądały go miliony Polaków, ogromna strata

2. Co myśli mężczyzna-ginekolog podczas badania pacjentki? Szczere wyznania lekarzy

Piosenka zaśpiewana w programie TVP nie została wybrana przez przypadek. Paweł Królikowski był osobą bardzo wierzącą, która otwarcie i bez wstydu mówiła o swoim stosunku do religii. Aktor udzielał się również w katolickich wydarzeniach. Uczestnicy byli wyraźnie poruszeni tym momentem. Informacja o śmierci Pawła wciąż odbija się echem w całym kraju. W najbliższym czasie artysta prawdopodobnie jeszcze wielokrotnie pojawi się we wspomnieniach swoich przyjaciół.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lekarze nie chcieli zakwalifikować jej do przeszczepu. Wszystko przez bardzo rzadkie schorzenie
  2. Wspaniałe wyniki Kamila Stocha w Lahti. Polak faworytem konkursu
  3. Prosty przepis na aromatyczny zimowy kompot. Idealny do obiadu, lepszy niż herbata czy cola
  4. Golden retriever bez opiekunów spotkał listonosza. Niewiarygodne, co mu zrobił, wszystko się nagrało
  5. Niewiarygodne, co mąż zrobił swojej żonie. Teść jest wściekły, internet zawrzał
  6. Przed snem włóż czosnek pod poduszkę. Efekty powalają

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News