TVP Jacek Kurski
youtube.com Telemagazyn
Klaudia Bochenek - 27 Sierpnia 2020

Niebywałe sceny na prezentacji ramówki TVP. Wiele osób padło, kiedy dowiedziało się, co zrobił Kurski

Dziś odbyła się oficjalna prezentacja ramówki TVP. Chociaż widzowie będą mogli obejrzeć ją dziś, już wczoraj media przekazały, jakie słowa padły z ust prezesa, Jacka Kurskiego. Można paść z wrażenia, wielu będzie oburzonych.

TVP 2 października będzie obchodzić swoje 50-lecie. Wczoraj pretekstem do spotkania w szerszym telewizyjnym gronie była prezentacja jesiennej ramówki TVP. Jako pierwszy na scenie pojawił się Jacek Kurski. Po jego słowach wszyscy zaniemówili.

Jacek Kurski zwrócił się do zgromadzonych w zaskakujących słowach

Prezes TVP postanowił swoim krótkim przemówieniem rozpocząć oficjalną prezentację jesiennych hitów Telewizji Polskiej. Co ciekawe, zaczął od epidemii. Jak podają dziennikarze "Super Expressu", jako jedna z niewielu osób na sali pojawił się w maseczce - miały ją na sobie m.in. dziennikarki Agnieszka Dziekan, Aleksandra Kostka i Małgorzata Opczowska. Prezesowi nie towarzyszyła żona, Joanna, tłumaczył to koniecznością przestrzeganiem reżimu sanitarnego.

Krzysztof Jackowski - okropne rzeczyGłos Jackowskiemu się załamał, zobaczył okropne rzeczy. Ostrzega, ma się zacząć już niebawemCzytaj dalej

- Koronawirus to nie żarty. Przyszliśmy tu bez osób towarzyszących. Dziękuję mojej żonie Joannie, że zawsze była przy mnie. Dziś została w domu, ponieważ chcemy być przykładem przestrzegania reżimów sanitarnych - powiedział Jacek Kurski.

Widzowie TVP obejrzą przemówienie w piątek. Czysta hipokryzja ze strony prezesa?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

dziecko - wszystko się zmieniaWygląda jak urocze dziecko na pierwszy rzut oka. Po kilku sekundach nagle wszystko się zmienia, niesamowiteCzytaj dalej

Po krótkim wprowadzeniu Jacek Kurski miał pochwalić się wynikami oglądalności. Potem scena należała już tylko do artystów. Pojawiły się na niej takie gwiazdy jak Rafał Brzozowski, Maryla Rodowicz, Aleksiej Jarowenko i Anna Dereszowska. Jednak to wystąpienie prezesa wywołało najwięcej dyskusji. Wszystko przez to, że teraz TVP chce uchodzić za wzór przestrzegania obostrzeń, ale wszyscy wiedzą, co działo się jeszcze w maju.

Dzisiaj grzeje:

1. Była w jednej celi z mamą Madzi. Ujawniła, co współosadzone robiły z Katarzyną W.
2. Nowe rozporządzenia dla wiernych. Obostrzenia dotknęły też księży
3. Katolicy zdruzgotani. Zmarł dzisiaj rano, wiadomość właśnie trafiła do mediów

Przykładem może być koncert z okazji Dnia Matki "Dla Ciebie Mamo". Odbył się akurat w tym samym czasie, kiedy zdecydowanie zakazywano organizowania jakichkolwiek zgromadzeń, a artyści tracili pracę, zamknięto kina i teatry. Co więcej, wystąpili na nim artyści bez maseczek, bez zachowywania wobec siebie bezpiecznej odległości, a całe wydarzenie oklaskiwała publiczność. Później twierdzono, że to tylko statyści, jednak niesmak pozostał. Gdy nowa ramówka zostanie wyemitowana, na pewno nie zabraknie porównań do niedawnych imprez pod szyldem TVP.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: Polska znowu się zamyka. Zakaz od 2 września
  2. Bardzo niedobra wiadomość dotycząca 500 plus. Wszystko ujawnił TVN
  3. Musieli przerwać odcinek z Dagmarą. Śmierć przyszła nagle, dramat
  4. Sprawa jest już przesądzona. Wiadomo, co wydarzy się we wszystkich czerwonych strefach
  5. Dziennikarz TVN nagle zatrzymany. Zabrano mu telefon i dokumenty, trafił na białoruski komisariat

Lech Wałęsa sekretyMedia dotarły do sąsiadów Wałęsy. Zdradzili jego sekrety, wszystko ujawniliCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News