Tragiczne informacje TVP. Nie żyje dwóch Polaków

Tragiczne informacje TVP. Nie żyje dwóch Polaków Źródło: .

TVP podaje tragiczne informacje związane ze śmiercią dwóch Polaków. Dwie osoby zginęły w wypadku samochodowym w woj. zachodniopomorskim. Na miejscu strażacy nadal pracują nad usunięciem aut, których pozostałości zalegają przy trasie. Droga jest już przejezdna.

TVP donosi o przerażających informacjach z kraju. Na drodze krajowej nr 11 doszło do wypadku, w którym zginęło dwoje ludzi. Przyczyny zdarzenia są niezrozumiałe - ciągle próbuje ustalić je policja prowadząca w tej sprawie śledztwo. Lokalne media podają, że ruch w miejscu wypadku utrudniony był przez dobrych kilka godzin.

TVP : wypadek na drodze krajowej nr 11. Nie żyje dwóch Polaków

O zdarzeniu informują lokalne media - w tym m.in. regionalny oddział TVP. Zdjęcia z miejsca zdarzenia są przerażające - z obu aut, które uczestniczyły w wypadku, prawie nic nie pozostało. Jak informują policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, samochód marki Alfa Romeo nagle zmienił swój tor jazdy i znalazł się na drugim, sąsiadującym pasie, a następnie zjechał na pobocze. Po chwili uderzył w drzewo. Dlaczego kierowca zjechał z drogi? Tego na ten moment policja nie wie. Przyczyny tego obrotu spraw mogą być różne. Być może kierowca zasłabł lub zasnął podczas jazdy (turyści podróżowali w środku nocy około godziny 4:00).

 - Samochód osobowy, z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo - mówi dla TVP Info asp. sztab. Irena Kornicz.

Do wypadku doszło na wysokości małej wsi Gwizd, którędy przebiega krajowa 11-stka. Dramatyczna scena rozegrała się zupełnie niespodziewanie. W wypadku zginęło dwoje ludzi - mężczyzna, a także jadąca z nim kobieta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

To już kolejny wypadek w woj. pomorskim

To kolejna niebezpieczna sytuacja drogowa, do której doszło w ostatnich dniach. Na drodze krajowej nr 22 w Kurkowie dwa samochody zderzyły się ze sobą. Jak podaje "Onet" był to samochód osobowy, a także ciężarówka. Na pewien czas ruch będzie bardzo utrudniony. Policja prosi o wyrozumiałość, bowiem próba udrożnienia ruchu może jeszcze chwilę potrwać.

  1. Polak pokrył tatuażami całe ciało. Potem się wykastrował. Jego wygląd przeraża
  2. Aktorka TVP przez lata była katowana przez męża. To znany i wpływowy mężczyzna. Piekło trwało 8 lat
  3. 14-latka zarabia spektakularne pieniądze! Kwota za jeden tylko koncert powala
  4. Brawo! Znana gwiazda TVN zaskoczyła wszystkich: Moja córka jest lesbijką
  5. Strażak myślał, że właśnie uratował 8 szczeniaków ze studzienki. Kiedy zdał sobie sprawę, że to w ogóle nie są psy, wbiło go w ziemię
  6. Urodziła! Agnieszka Kaczorowska została mamą, zdjęcie "kruszynki" właśnie podbija internet
  7. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie

Źródło: TVN24

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu