Tragiczne informacje TVP. Nie żyje dwóch Polaków

Tragiczne informacje TVP. Nie żyje dwóch Polaków Źródło: .

TVP podaje tragiczne informacje związane ze śmiercią dwóch Polaków. Dwie osoby zginęły w wypadku samochodowym w woj. zachodniopomorskim. Na miejscu strażacy nadal pracują nad usunięciem aut, których pozostałości zalegają przy trasie. Droga jest już przejezdna.

TVP donosi o przerażających informacjach z kraju. Na drodze krajowej nr 11 doszło do wypadku, w którym zginęło dwoje ludzi. Przyczyny zdarzenia są niezrozumiałe - ciągle próbuje ustalić je policja prowadząca w tej sprawie śledztwo. Lokalne media podają, że ruch w miejscu wypadku utrudniony był przez dobrych kilka godzin.

TVP : wypadek na drodze krajowej nr 11. Nie żyje dwóch Polaków

O zdarzeniu informują lokalne media - w tym m.in. regionalny oddział TVP. Zdjęcia z miejsca zdarzenia są przerażające - z obu aut, które uczestniczyły w wypadku, prawie nic nie pozostało. Jak informują policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, samochód marki Alfa Romeo nagle zmienił swój tor jazdy i znalazł się na drugim, sąsiadującym pasie, a następnie zjechał na pobocze. Po chwili uderzył w drzewo. Dlaczego kierowca zjechał z drogi? Tego na ten moment policja nie wie. Przyczyny tego obrotu spraw mogą być różne. Być może kierowca zasłabł lub zasnął podczas jazdy (turyści podróżowali w środku nocy około godziny 4:00).

 - Samochód osobowy, z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo - mówi dla TVP Info asp. sztab. Irena Kornicz.

Do wypadku doszło na wysokości małej wsi Gwizd, którędy przebiega krajowa 11-stka. Dramatyczna scena rozegrała się zupełnie niespodziewanie. W wypadku zginęło dwoje ludzi - mężczyzna, a także jadąca z nim kobieta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

To już kolejny wypadek w woj. pomorskim

To kolejna niebezpieczna sytuacja drogowa, do której doszło w ostatnich dniach. Na drodze krajowej nr 22 w Kurkowie dwa samochody zderzyły się ze sobą. Jak podaje "Onet" był to samochód osobowy, a także ciężarówka. Na pewien czas ruch będzie bardzo utrudniony. Policja prosi o wyrozumiałość, bowiem próba udrożnienia ruchu może jeszcze chwilę potrwać.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polak pokrył tatuażami całe ciało. Potem się wykastrował. Jego wygląd przeraża
  2. Aktorka TVP przez lata była katowana przez męża. To znany i wpływowy mężczyzna. Piekło trwało 8 lat
  3. 14-latka zarabia spektakularne pieniądze! Kwota za jeden tylko koncert powala
  4. Brawo! Znana gwiazda TVN zaskoczyła wszystkich: Moja córka jest lesbijką
  5. Strażak myślał, że właśnie uratował 8 szczeniaków ze studzienki. Kiedy zdał sobie sprawę, że to w ogóle nie są psy, wbiło go w ziemię
  6. Urodziła! Agnieszka Kaczorowska została mamą, zdjęcie "kruszynki" właśnie podbija internet
  7. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie

Źródło: TVN24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News