Okropny skandal podczas programu TVP, przerwano nagrywanie. Konieczna była interwencja medyków

Okropny skandal podczas programu TVP, przerwano nagrywanie. Konieczna była interwencja medyków Źródło: .

TVP musiało przerwać nagrania do nowego programu. Ogromny skandal w studiu wstrząsnął ekipą i uczestnikami show. Do akcji wkroczyli medycy.

TVP przerwało nagrania do nowej serii popularnego show, wszystko przez ogromny skandal, który rozegrał się na scenie programu podczas nowego odcinka. Wydarzenie wstrząsnęło uczestnikami i ekipą, tego nikt się nie spodziewał. Interweniowały służby medyczne.

TVP przerwało nagrania do programu

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas nagrań do nowej serii popularnego programu Telewizji Polskiej "Dance, dance, dance". W trakcie występu Krzysztof Jonkisz nagle przerwał swój taniec i zszedł ze sceny. Wszyscy byli zszokowani zachowaniem 19-latka, nikt nie rozumiał, dlaczego postąpił w ten sposób. Inni uczestnicy nie mogli przeboleć, że chłopak nie dokończył swojego show.

- Mówiłem, że jak on to zatańczy tak, jak na próbach, to będzie osobą, która zrobiła największy progres w tym programie. [...] Podejrzewam, że ma taką walkę wewnętrzną. Mega mu współczuję, to nie jest proste - powiedział aktor Mateusz Łapka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Uczestnik programu nagle zszedł ze sceny

Na roztrzęsionego nastolatka czekała pod sceną ekipa medyczna, która zbadała młodego mężczyznę. Później Krzysztof Jonkisz opuścił studio nagraniowe w towarzystwie swojego brata, Rafała oraz choreografa, Tomasza Prządki, którzy przygotował go do występu z układem do przeboju Willa Smitha "Gettin’ Jiggy With It".

- Zacząłem tańczyć i nagle wyłączyłem się. Nie wiem, co się dzieje, nie wiem, gdzie jestem… Nie chcę już niczego. Najchętniej poszedłbym do domu i nic nie robił - wyznał roztrzęsiony Krzysztof Jonkisz po zejściu ze sceny.

Dzisiaj grzeje: 1. Kolejna śmierć z powodu koronawirusa w Polsce. Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne informacje
2. Biedronka wprowadza żele antybakteryjne. Znamy ich cenę, jest ogromnym zaskoczeniem

Tuż po jego zejściu ze sceny przerwano nagrania do tanecznego show. Nagła przerwa związana jest z rozprzestrzeniającą się w kraju pandemią koronawirusa, jednak widzowie będą mogli zobaczyć jeszcze odcinki, które zostały nagrane przez stację wcześniej. Taneczne show czasowo zniknie z anteny TVP po 11 kwietnia 2020 roku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Transport chorych seniorów obrzucony kamieniami. Zatrważające doniesienia z objętej epidemią Hiszpanii
  2. Piłkarz Atletico Madryt nie żyje. Był jeszcze dzieckiem, niezwykle smutne informacje
  3. Nauczycielka upokorzyła ucznia na oczach całej szkoły. Wtedy wypowiedział słowa, które matka zapamięta do końca życia
  4. Nie żyje legendarny muzyk. Znaleziono go martwego we własnym domu
  5. Rogaliki naszych babć, zabiorą Cię prosto do dzieciństwa. Do przygotowania wystarczą tylko 4 składniki, na pewno masz je pod ręką
  6. Zauważyłeś białą pianę w słoiku z miodem? Miej świadomość arcyważnej rzeczy

źródło: Interia Radio Zet

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News