Niesamowity gest TVP. Oddali Pawłowi Królikowskiemu przepiękny hołd, ciężko zapanować nad wzruszeniem

Niesamowity gest TVP. Oddali Pawłowi Królikowskiemu przepiękny hołd, ciężko zapanować nad wzruszeniem Źródło: YouTube/naTemat.pl

TVP pożegnało Pawła Królikowskiego w piękny sposób. Niesamowity gest wzruszył fanów popularnego aktora. Członkowie telewizji złożyli mu hołd za jego dokonania sceniczne. Media wciąż żyją dramatyczną informacją o śmierci artysty. Kondolencje składają znane nazwiska związane ze środowiskiem kultury.

TVP pożegnało Pawła Królikowskiego, który zmarł dzisiaj nad ranem. Informację o śmierci aktora po południu potwierdzili członkowie jego rodziny. Przez resztę dnia cała Polska oddawała hołd uwielbianemu artyście, wspominając nie tylko jego talent, ale również niezwykłą osobowość.

Dzisiejsza konferencja TVP przebiegała w wyjątkowo przygnębiającej atmosferze. Członkowie telewizji pożegnali nie tylko Pawła Królikowskiego, ale również sławnego kompozytora muzyki rozrywkowej, Romualda Lipkę oraz Jerzego Gruzę - reżysera i scenarzystę. Jednak specjalny hołd oddano aktorowi, który zmarł dzisiaj nad ranem. TVP podzieliło się wspomnieniami o artyście.

TVP żegna Pawła Królikowskiego

TVP dołączyło do osób publicznych oraz instytucji, które pożegnały dzisiaj Pawła Królikowskiego. Śmierć aktora wstrząsnęła dzisiaj całym krajem. Po tym, jak ta smutna informacja została potwierdzona przez jego rodzinę, zaczęły napływać kondolencje. W mediach społecznościowych poświęciły mu wpisy takie osoby jak Andrzej Duda, Karolina Korwin-Piotrowska, Katarzyna Skrzynecka oraz Ilona Ostrowska. O tym, jak bolesną stratą jest śmierć Pawła Królikowskiego, opowiedział również jego kolega z planu, Artur Barciś. Momentami aktor nie mógł zapanować nad emocjami, a śmierć Królikowskiego określił jako wielką niesprawiedliwość.

Podczas dzisiejszej konferencji TVP również poświęcono uwagę zmarłemu Pawłowi Królikowskiemu. Przedstawiono wspomnienia aktora, które wzruszyły zebranych uczestników. Jedną z ról, za które widzowie TVP pokochali Królikowskiego, był Kusy w serialu "Ranczo". Najbliżsi artysty zwracają uwagę na to, że był nie tylko wybitnym aktorem. Podkreślają również jego niezwykłą osobowość, dzięki której promienieli wszyscy znajdujący się w jego otoczeniu. Paweł Królikowski został zapamiętany jako uśmiechnięty mężczyzna o ciętym dowcipie i jedna z najbarwniejszych postaci polskiego kina.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Pan Paweł był niesamowitym kochanym przez wszystkich widzów aktorem, jego rola w serialu "Ranczo" podbiła serca widzów - te słowa można było usłyszeć podczas konferencji TVP.

Dzisiaj grzeje: 1. Zrozpaczona żona Królikowskiego w końcu zabrała głos. Przekazała tylko 7 słów

2. Córka Ewy Błaszczyk zapadła w śpiączkę 20 lat temu. Po 18 latach nastąpiła poprawa, stało się niezwykłe

Chociaż rola w emitowanym przez TVP "Ranczu" sprawiła, że widzowie pokochali postać Kusego oraz cały serial, Paweł Królikowski ma na swoim koncie wiele imponujących kreacji. Zagrał w popularnych produkcjach jak "PitBull" czy "Belfer". Z powodów zdrowotnych aktor musiał zrezygnować pojawiania się na planie zdjęciowym oraz zasiadania w jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Przestał także pełnić funkcję prezesa Związku Artystów Scen Polskich. Paweł Królikowski odszedł dzisiaj nad ranem w szpitalu. Artysta zmarł w wieku 58 lat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez lata mówiono nam, że wzmacnia kości. Teraz naukowcy powiązali je z nowotworem
  2. Polscy sportowcy zamknięci w hotelu z powodu koronawirusa. Organizatorzy chcą zapobiec epidemii
  3. Ostatni, nigdy wcześniej niepublikowany wywiad z Pawłem Królikowskim. Trudno powstrzymać łzy
  4. Dzięki niej oglądaliśmy uwielbiane seriale, teraz media obiega najgorsza wiadomość. Niestety, nie żyje
  5. Nie żyje 3-tygodniowa Oliwka. Jej matka patrzyła jak umiera
  6. Robert Makłowicz jest zdruzgotany. Nagle nadeszła smutna wiadomość

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News