"W TVP nie ma dziennikarzy, są funkcjonariusze". Wielowieyska ostro o telewizji publicznej

"W TVP nie ma dziennikarzy, są funkcjonariusze". Wielowieyska ostro o telewizji publicznej Źródło: YouTube - Superstacja

TVP nie cieszy się obecnie wielkim szacunkiem ze strony widzów. Wszystko przez liczne skandale, które towarzyszą zarówno publikowanym materiałom, jak i dziennikarzom telewizji. Dominika Wielowieyska zdecydowała się na ostrą wypowiedź.

TVP zalicza coraz większe spadki oglądalności, a widzowie głośno przekonują, że dzieje się tak, bo poziom telewizji publicznej staje się zwyczajnie coraz niższy. Teraz o poziomie stacji wypowiadają się nawet przedstawiciele konkurencyjnych telewizji i mediów, twierdząc, że to, co dzieje się przy Woronicza, to skandal, którym powinniśmy zająć się na poważnie.

Jedną z przedstawicielek krytycznej konkurencji jest Dominika Wielowieyska. Kobieta od lat związana jest z Gazetą Wyborczą, ale sama przyznaje, że nie może patrzeć na to, co dzieje się obecnie z TVP. Dziennikarka zdecydowała się na wypowiedź, w której wypunktowała działalność telewizji publicznej i skrytykowała dziennikarzy, którzy obecnie w niej pracują.

TVP krytykowane przez przedstawicieli mediów

- Afera Piebiaka potwierdziła to, co wiedzieliśmy wcześniej: w TVP nie ma żadnych dziennikarzy, są nieuczciwi i dewastujący życie publiczne funkcjonariusze obozu rządzącego. To część grupy hejterskiej związanej z resortem sprawiedliwości - stwierdziła Dominika Wielowieyska, która w bezpośredni sposób skrytykowała telewizję publiczną.

Co ciekawe, nie jest ona jedyną przedstawicielką mediów, która w oczywisty sposób krytykuje działalność TVP zarządzanej przez Jacka Kurskiego. Inni dziennikarze również często podejmują temat spadającego poziomu publicznego nadawcy, zwracając uwagę na to, że nie jest on bezstronny w kwestiach politycznych sporów i zarzucając mu faworyzowanie partii rządzącej.

TVP spotyka się z ogromną krytyką

- To nie są żadni dziennikarze, a ideologiczni lub płatni paszkwilanci, żołnierze na wojnie hybrydowej, jaką PiS prowadzi wykorzystując organy państwa - z przeciwnikami i krytykami jego reżimu - dodaje profesor Leszek Balcerowicz, który był związany z polityką, a teraz jest jedynie komentatorem tego, co dzieje się obecnie w państwie.

Dzisiaj grzeje: 1. Piękna gwiazda TVN, przyjaciółka Agnieszki Woźniak-Starak zamieściła wpis. Poruszające słowa
2. Nie 500 plus, a 600 plus i 400 plus. Jest nowy pomysł na program

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Negatywne komentarze piszą również zwykli ludzie, którzy mają dość oglądania TVP po tak wielkich zmianach, jakie stacja przeszła w ciągu kilku lat. Pojawiają się głosy, że ludzie powinni strajkować i nie oglądać programów Telewizji Polskiej, co mogłoby zmusić władze do przeprowadzenia zmian.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze słowa rodziny Piotra Woźniaka-Staraka po tragedii. Opublikowali nekrolog, który rozrywa serce
  2. Lekarze zalecali im aborcję. Dziś małżeństwo pokazało swoją córkę, ludzie nazywają ją potworem
  3. Ostatni prezent Woźniaka-Staraka dla żony był wyjątkowy. Wydał 16 milionów
  4. Gdy inni szli na mszę, Robert zrobił rzecz, która nikomu nie udała się od 100 lat. Teraz szuka go policja
  5. Kupił szczeniaki, myślał że to psy obronne. Zaczęły rosnąć w ekspresowym tempie, okazały się być zupełnie innymi zwierzakami

źródło: Polityczek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News