TVP ma tajemnicę
Pixabay Gregorius71
Irmina Jach - 26 Maja 2020

Porażające informacje o TVP. Media dotarły do tajnego dokumentu, wszystko się wydało

TVP ma nowe interesujące plany. Dziennikarze dotarli do tajnego dokumentu określającego projekty, które będą realizowane w ramach stacji publicznej przez najbliższych 5 lat. Plany telewizji publicznej są porażające, wszystko się wydało. Oferta programowa TVP już nigdy nie będzie wyglądać tak, jak dotychczas.

Każda stacja telewizyjna, która jest finansowana z środków publicznych, ma obowiązek ustalenia z przewodniczącym Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji zakresu projektów, które planuje realizować przez kolejnych pięć lat. Ustalenia prowadzone są w sposób niejawny, a plany muszą zostać poparte odpowiednią dokumentacją. Taka procedura obowiązuje między innymi TVP. Po złożeniu tegorocznego wniosku wyciekły porażające informacje na temat stacji.

Pies na spacerzeByli na spacerze z psem. Zamurowało ich, gdy dostrzegli stworzenie, które podąża za nimi do domu, konieczna była natychmiastowa akcjaCzytaj dalej

TVP ma interesujące plany

Dziennikarze portalu "Wirtualne media" dotarli do tajnego dokumentu, który TVP złożyło na ręce Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Chodzi o tzw. "Kartę Powinności", czyli deklarację o planach stacji do 2024 roku. Według ustaleń mediów, TVP planuje uruchomienie kolejnych nowych kanałów. Oprócz dwóch planowanych wcześniej - TVP Dokument i TVP 4K - pojawią się również dwa inne - TVP Muzyka oraz TVP Nauka. Każdy z kanałów będzie przygotowany z myślą o innym typie odbiorcy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Małgorzata Rozenek podzieliła się wzruszającymi słowamiCała prawda wyszła na jaw. Rozenek i Lewandowska nie mogły powstrzymać łez, nikt wcześniej nie wiedziałCzytaj dalej

- Prace trwają bardzo intensywnie, jest na to pomysł, również związany z możliwościami technicznymi, jakie pojawią się po wprowadzeniu nowego standardu DVBT2 – mówił w lutym Jacek Kurski, prezes zarządu TVP.

Wygląda na to, że plany wchodzą w etap realizacji. Kanał TVP 4K ma skupiać się wokół sportu, rozrywki i filmu. TVP Muzyka będzie oczywiście formatem muzycznym. Będzie emitował jednak nie tylko teledyski, ale także filmy o tej tematyce. TVP Nauka będzie poświęcony programom publicystycznym, technologicznym, medycznym i biologicznym. Coś dla siebie znajdą więc widzowie o rozległych zainteresowaniach.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd szykuje nową opłatę, nikogo nie ominie. Wielu będzie załamanych

2. Niestety, media obiegła przykra wiadomość o ”Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor ma powód do smutku

Plany TVP na nadchodzące lata sugerują, że stacja chce przyciągnąć szerszą widownię. Szerszy wybór różnorodnych kanałów może odpowiadać większej liczbie telewidzów. Konkretne daty premiery nowych formatów nie są jeszcze znane.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koronawirus wykryty w przedszkolu. 15 osób wraz z rodzinami poddane kwarantannie
  2. Borussia Dortmund - Bayern Monachium. Znamy zwycięzcę niemieckiego klasyku, co za mecz
  3. Rząd złagodzi kluczowy przed wakacjami zakaz? Media dotarły do tajnych ustaleń, znamy szczegóły
  4. Kiedy dzieci wrócą do szkoły? Premier Morawiecki podał dwie kluczowe daty
  5. Wszyscy szukali zaginionego 9-latka. Dopiero znaleziony film pokazał druzgoczącą prawdę, nie mieści się w głowie
  6. Po ile u was kosztują truskawki? Ceny szybko się zmieniają, mamy dobre wieści

Niewiarygodne jak jej syn został potraktowany w szkoleMama niespodziewanie odwiedziła syna w szkole. Zobaczyła, co mu zrobił nauczyciel i natychmiast wyciągnęła telefonCzytaj dalej

Źródło: Wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News