TVP przyjechała do Siedlec. Dziennikarze wezwali policję, bo mieszkańcy wywiesili transparent

TVP przyjechała do Siedlec. Dziennikarze wezwali policję, bo mieszkańcy wywiesili transparent Źródło: Pixabay/arembowski

TVP w ramach akcji "TVP Info w twoim mieście" przyjechało tym razem do Siedlec, gdzie rozstawiono wielki balon z logiem stacji. Po chwili transmisja została zakłócona przez mieszkańców, którzy wywiesili transparent atakujący telewizję publiczną.

TVP, razem z ekipą dziennikarzy, zjawiło się w Siedlcach, gdzie prowadzono program na żywo. Mieszkańcy nie przyjęli ciepło pracowników telewizji publicznej, wystawili transparent uderzający w stację. Dziennikarka wezwała na miejsce policję.

TVP zostało oprotestowane przez mieszkańców Siedlec

Protestujący nie zakłócali w żaden sposób nadania programu, nie awanturowali się, ani nie utrudniali pracy dziennikarzom. Zwyczajnie przyszli na miejsce transmisji, stanęli pod balonem z gigantycznym logiem Telewizji Polskiej i zademonstrowali transparent, na którym było napisane "Kombinat Trolli TVP".

Protest kilku osób był oczywistym nawiązaniem do ostatniej głośne afery w ministerstwie sprawiedliwości. Na jaw wyszło, że minister Ziobro współpracował z osobami, które pracowały jako "internetowi trolle" na usługach partii rządzącej. Mieli oni rzekomo szykanować sędziów, którzy są przeciwko reformie sądownictwa forsowanej przez Prawo i Sprawiedliwość. Okazało się, że współpracowało z nimi również kilku dziennikarzy TVP, co wywołało powszechne oburzenie.

Dziennikarka TVP widząc transparent, wezwała policję. W internecie zawrzało

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mimo iż protest grupki mieszkańców nie był w żaden sposób agresywny ani nachalny, dziennikarka zadzwoniła na policję. Telefonicznie poprosiła o przysłanie patrolu funkcjonariuszy, mówiąc, że mają problem z "zadymiarzami", którzy krzyczą i przeszkadzają im w pracy. Internauci zaczęli dyskutować, czy była to właściwa reakcja.

Dzisiaj grzeje: 1. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty
2. Renta dożywotnia wytrychem oszustów. Zabiorą i zostawią z niczym

- No i dobrze zrobili że wezwali policję - napisał jeden z użytkowników.

- Reżimówka [TVP - dop. red.] wzywa policje na ludzi realizujących swoje podstawowe prawo do wyrażania opinii... I niby to oni walczą o "prawdziwa demokracje" [...] Bo nawet za PRL w tv były inne standardy... - stwierdził internauta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Woźniak-Starak najpiękniej opowiadał o miłości do żony. Jego słowa w obliczu tragedii rozrywają serce dwa razy mocniej
  2. Zakonnica zrzuciła habit dla Krzysztofa Rutkowskiego. Sława detektywa ją przerosła, chciała rzucić się z wieżowca
  3. Piotr zanurkował w jeziorze. Wyjął z wody niezwykłą rzecz, skrywała się na dnie wiele lat
  4. „I nie opuszczę cię aż do śmierci” w ich przypadku potrwało kilka minut. Tragiczna śmierć młodej pary
  5. Żona miała poważny problem z mężem, ich związek wisiał na włosku. Wpadła na pomysł, który wzrusza do łez

Źródło: Natemat

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu