Widzowie TVP czekali na jej występ cały dzień. Reprezentantka Polski rozsadziła Eurowizję, nagranie w sieci

Widzowie TVP czekali na jej występ cały dzień. Reprezentantka Polski rozsadziła Eurowizję, nagranie w sieci Źródło: Screen/Twitter/Junior Eurovision

Widzowie TVP nie mogli doczekać się tego występu. Reprezentantka Polski, która wystąpiła na Eurowizji dała rewelacyjny koncert i rozgromiła innych uczestników. Na scenie był prawdziwy ogień i wszyscy teraz trzymają kciuki za jej sukces.

Fani TVP nie mogli się doczekać, kiedy dzisiaj w końcu wybije godzina 16:00, bowiem Polska jest gospodarzem niezwykłego wydarzenia. Występ polskiej reprezentantki zrobił ogromne wrażenie na widzach całej europy. 12-latka wystąpiła fenomenalnie, a wrzaski i ogromne oklaski nie ustawały, kiedy skończyła śpiewać. 

TVP transmituje Eurowizję Junior

Od godziny 16:00 fani muzycznych wydarzeń są w siódmym niebie. Dzięki ubiegłorocznej wygranej Roksany Węgiel podczas Eurowizji Junior w Mińsku, dzisiaj to Polska jest gospodarzem tego fantastycznego widowiska. Młodzi artyści walczą o zwycięstwo, a poziom tegorocznych występów jest naprawdę wysoki. Jedną z faworytek do wygranej jest polska reprezentantka, która dała absolutnie genialny koncert. 

Viki Gabor rozgromiła scenę

Występ polskiej reprezentantki podczas Eurowizji Junior, organizowanej w Gliwicach był absolutnie doskonały. Viki Gabor nie tylko świetnie zaśpiewała, ale również dała fenomenalne, artystyczne show, które zrobiło ogromne wrażenie na publiczności. Oklaski i piski trwały przez dłuższą chwilę, gdy 12-latka skończyła śpiewać. To był prawdziwy ogień i 12-latka rozgromiła gliwicką scenę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Konkurenci są naprawdę silni, a poziom Eurowizji Junior wysoki, jednak Viki Gabor nie pozostawiła złudzeń swoim rywalom. Mocnym wokalem, świetnym tańcem i fenomenalnym strojem dała show, które z pewnością zostanie zapamiętane przez fanów Eurowizji. Wszystko co zostało pokazane przez 12-latkę na scenie, było zorganizowane na iście światowym poziomie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zmarła samotna i zapomniana. Była uwielbianą pogodynką TVP
2. TVN podaje prognozę alarmów pogodowych IMGW. Dotyczy 7 województw, będzie źle

O tym kto wygra Eurowizję Junior organizowaną w Gliwicach dowiemy się już za kilkadziesiąt minut. Fani mocno trzymają kciuki za uzdolnioną, polską reprezentantkę, bowiem 12-latka jest stawiana w gronie faworytów. My również mocno trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że talent Viki zostanie doceniony przez europejską publiczność. Koniecznie sprawdźcie jak fenomenalnie zaśpiewała nasza reprezentantka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Po śmierci pana pies zniknął. Po kilku dniach rodzina odwiedziła grób i odkryła druzgocącą prawdę
  2. ZUS odesłał Ci pieniądze na konto? Masz bardzo poważny problem
  3. Otworzyła paczkę z bielizną małej córki. Znalazła tam wiadomość, przez którą z miejsca odpłynęła jej krew
  4. Odkopano niezwykłe zdjęcie Rydzyka z młodości, nie wygląda jak ksiądz. Tajemnicza historia redemptorysty
  5. Masz jeszcze tylko 6 dni! Potem 300 zł PRZEPADNIE na dobre

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News