Piękna gwiazda TVP nagle zapadła się pod ziemię, wszyscy ją uwielbiali. Wiemy, co dziś robi, fani osłupieli

Piękna gwiazda TVP nagle zapadła się pod ziemię, wszyscy ją uwielbiali. Wiemy, co dziś robi, fani osłupieli Źródło: Wikipedia Sławek

TVP mogło niegdyś poszczycić się w współpracą z piękną Andżeliką Piechowiak. Gwiazda była ulubienicą niemal wszystkich telewidzów. Jej nagłe zniknięcie było dla wielu osób niesamowitym szokiem. Wiemy, czym aktorka zajmuje się obecnie. Okazuje się, że nie próżnuje. Nowe zajęcie gwiazdy jest naprawdę ciekawe.

Andżelika Piechowiak była niegdyś bardzo rozpoznawalną gwiazdą telewizyjną. Widzowie znali ją z ról w serialach takich jak: "Lokatorzy", "M jak miłość" i "W rytmie serca". Piękna brunetka cieszyła się uwielbieniem ze strony fanów. Wiele osób było rozczarowanych, kiedy nagle zniknęła z telewizorów. Okazuje się jednak, że koniec pracy w telewizji nie oznaczał zawieszenia kariery aktorskiej. Andżelika Piechowiak nadal realizuje się w tym zawodzie i odnosi spektakularne sukcesy.

TVP współpracowało przez laty z piękną aktorką

W rozmowie z Wirtualną Polską była gwiazda TVP wyznała, że na stałe związała się z teatrem. Wspólnie z kolegą z planu "Lokatorzy", Michałem Lesieniem założyła agencję produkcyjną Palma. Dzięki temu ma znacznie szersze możliwości zawodowe. Nie tylko występuje na scenie, ale także spełnia się, produkując przedstawienia teatralne. Aktorka nie może narzekać na brak zajęcia, jej nowa praca jest bardzo angażująca i pracochłonna, jednak sprawia jej wiele radości. Andżelika Piechowiak nie wyklucza jednak tego, że kiedyś wróci do gry w filmach i serialach. Wciąż jest otwarta na ciekawe propozycje zawodowe.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Obecnie próby do niektórych przedstawień teatralnych wciąż są zawieszone z powodu pandemii koronawirusa. W tej chwili aktorka odpoczywa więc w domu, gdzie spędza czas wspólnie z mężem, dziennikarzem Rafałem Olejniczakiem oraz dwuletnią córeczką. Wyznała, że z niecierpliwością czeka na informacje dotyczące powrotu na scenę. Jej ostatnią realizacją przed kwarantanną było przedstawienie "Upiór w kuchni", w reżyserii Tomasza Sapryka. Kobieta podzieliła się refleksją, że to właśnie teatr pozwala jej się czuć prawdziwą aktorką. Kontakt z widzami i doświadczonymi kolegami po fachu sprawiają jej wiele radości.

Dzisiaj grzeje: 1. Już oficjalne, minister Szumowski zdradził kiedy wróci jeden z uciążliwych nakazów. Prawdopodobieństwo jest realne

2. Fani disco polo w żałobie. Śmierć uderzyła nagle, największa strata

3. Masz problem z opuchniętymi kostkami? Może być to objaw groźnej choroby

Obecnie była gwiazda TVP gra w ośmiu spektaklach. Nie próżnowała także na kwarantannie. Ostatnio na jej profilu Andżeliki Piechowiak w mediach społecznościowych pojawiła się informacja, że zaczęła ona prowadzić bloga, na łamach którego będzie dzieliła się swoimi przemyśleniami dotyczącymi macierzyństwa. Wspólnie z innymi aktorami nagrała także bajkę dla dzieci, której jest pomysłodawczynią. Produkcja już wkrótce ujrzy światło dzienne. Na deski teatru wróci prawdopodobnie we wrześniu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Nie żyje 27-letni zawodnik Arki Gdynia. Zginął w tragicznych okolicznościach, kibice są wstrząśnięci
  3. Syn Rodowicz odwiedził nieziemsko luksusową restaurację Amaro. Jego reakcja na danie rozkłada na łopatki
  4. Nie ma odwrotu, Aleksander Kwaśniewski podjął niespodziewaną decyzję. Wielu nie dowierza
  5. Rozenek-Majdan pokazała brzuch 6 tygodni po porodzie bez retuszu. Widoku nie da się zapomnieć
  6. Tragedia, nie żyje. Ujawniono właśnie jeszcze gorsze fakty nt. kulis
  7. Dramat bohaterki „Nasz nowy dom”, straciła wszystko. Katarzyna Dowbor jest zrozpaczona

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News