Przemysław Babiarz w końcu przerwał milczenie. Zdradził, jak naprawdę wygląda praca w TVP

Przemysław Babiarz w końcu przerwał milczenie. Zdradził, jak naprawdę wygląda praca w TVP Źródło: Wikipedia/Beax

Przemysław Babiarz zdradził kulisy pracy w TVP, mężczyzna w końcu zdecydował się przerwać milczenie i opowiedzieć, jak pracuje się w telewizji publicznej, zwłaszcza w trudnych czasach epidemii koronawirusa. Wyznał również, jak radzi sobie w trakcie pandemii oraz co pomaga mu wierzyć w lepsze jutro.

Przemysław Babiarz w końcu przerwał milczenie, zdecydował się opowiedzieć o pracy w TVP. Mężczyzna zdradził, jak wyglądają kulisy pracy w telewizji publicznej. Zwłaszcza w czasie, gdy z każdej strony grozi nam zakażenie panującym na całym świecie koronawirusem. 

Przemysław Babiarz przerwał milczenie. Zdradził, jak wygląda praca w TVP

Przemysław Babiarz mimo ukończenia szkoły teatralnej i występów na scenie od 30 lat pełnio w telewizji rolę komentatora sportowego. Mężczyzna w ostatnim wywiadzie z "Rewią" opowiedział o tym, jak naprawdę wygląda praca w telewizji publicznej. Opowiedział również jak w życiu prywatnym radzi sobie z pandemią koronawirusa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zapytany o to, czy spotyka się z rodziną, odpowiedział, że każdego dnia rozmawia telefonicznie ze swoimi dorosłymi dziećmi. Z żoną odwiedza regularnie mamę oraz teściową, które mieszkają w Przemyślu oraz w Warszawie. Mamie komentatora w codziennym życiu pomaga jego siostra oraz szwagier.

Babiarz opowiedział również o tym, jak w trudnym czasie, jakim jest epidemia koronawirusa, stara się dbać o swoją kondycję i zdrowie. Oprócz codziennych spacerów z psem, biega również na domowej bieżni razem z żoną. Mężczyzna dodał, że bardzo pomaga mu również wiara. Uznał, że w obecnej sytuacji należy przede wszystkim realnie oceniać sytuację i zachowywać środki ostrożności. Wiara w Boga to dodatkowe umacnianie naszej psychiki i dodanie sił. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż Kasi Cichopek w końcu pokazał twarze dzieci. Widok odebrał fanom mowę

2. Wystartowały kontrole maseczek w komunikacji miejskiej. Kary za brak są wręcz astronomiczne

Babiarz opowiedział także o swojej pracy, udało się nagrać 70 odcinków teleturnieju o tytule "Va Banque". Na bieżąco emitowane są również archiwalne programy, jak na przykład mecze sprzed lat. Wyznał również, że nie obawia się chodzenia do pracy w trakcie pandemii. Komentator zachowuje wszelkie środki ostrożności. Przy wjeździe do telewizji pracownik medyczny mierzy każdej osobie temperaturę. W budynku przebywa również dużo mniej osób niż przedtem. Wyznaczono także specjalne strefy, gdzie istnieje możliwość odkażenia rąk.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdumiewające zastosowanie ogórka. Nie uwierzysz, co nim zastąpisz
  2. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  3. Miliony Polaków będą oburzone, Jackowski jest wszystkiego pewien. Jasnowidz powiedział, co wydarzy się na jesieni
  4. Co za przystojniak. Natalia Kukulska pokazała swojego 20-letniego syna, ależ się zmienił
  5. Niepokojące doniesienia o Ewie Wachowicz. Jak tak można? W sieci pojawił się pilny apel
  6. Nie żyje 37-letni Grzegorz. Na jaw wyszły szczegóły z jego życia, przeżył istne piekło

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News