TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz

TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz Źródło: .

TVP przekazało informację o dramatycznych wydarzeniach podczas jednego z pogrzebów. Podczas uroczystości pożegnalnej z trumny zaczęły dochodzić dziwne dźwięki. Potrzebna była interwencja lekarza.

TVP przekazało wiadomość o dramatycznych wydarzeniach, które miały miejsca podczas jednej z ceremonii pogrzebowych. Do mrożącej krew w żyłach sytuacji doszło w mieście Mercedes położonym niedaleko Buenos Aires (Argentyna). Wszystko było już gotowe, aby przeprowadzić uroczystość ostatniego pożegnania 65-letniej kobiety. Chociaż sytuacja miała miejsce nieco ponad dwa miesiące temu, do dziś internauci z niepokojem oglądają zamieszczone w Internecie nagranie.

Jak podało TVP, trumna jechała już na miejsce ceremonii, jednak karawan musiał zostać wstrzymany. Wszystko przez przerażające dźwięki. Samochód, w którym znajdowała się trumna musiał natychmiast się zatrzymać, ponieważ kierowca usłyszał dźwięki dochodzące z przygotowanego na pogrzeb sarkofagu. Mężczyzna obawiał się, że kobieta, znajdująca się w trumnie może jeszcze żyć, ponieważ odgłosy, które usłyszał przypominały jęki i stukanie. Wobec tych wątpliwości samochód pogrzebowy musiał udać się nie na cmentarz, ale do szpitala.

TVP: Pogrzeb musiał zostać wstrzymany. Z trumny dochodziły przerażające odgłosy - jęki i stukot

Lekarz ponownie sprawdził funkcje życiowe starszej kobiety i jednoznacznie stwierdził, że nie żyje ona od 24 godzin. Zgon został zresztą stwierdzony przed rozpoczęciem przygotowań do uroczystości pogrzebowych. Przerażony kierowca miał jednak obowiązek zweryfikować swoje wątpliwości. Skąd zatem wzięły się dochodzące z trumny jęki i stukot, które przeraziły kierowcę samochodu? TVP przekazało opinię lekarzy na ten temat.

Lekarze wyjaśniają, że słyszane przez mężczyznę odgłosy nie były złudzeniem. Z trumny rzeczywiście mogły dochodzić dźwięki przypominające jęki. Ciało ludzkie we wczesnym etapie rozkładu może wydawać niepokojące odgłosy, ponieważ wypuszczane są gazy, a mięśnie kontrolujące struny głosowe przestają prawidłowo działać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ciało we wczesnym stopniu rozkładu może wydawać przerażające odgłosy

Osobom, które obserwują sytuacje z boku może się wydawać, że człowiek leżący w trumnie nie umarł. Ciało podlegające procesowi rozkładu zachowuje się w specyficzny sposób i wszelkie wątpliwości należy konsultować z lekarzem, który ponownie stwierdzi zgon i uspokoi rodzinę zmarłego.

Sytuacje takie jak ta z miejscowości Mercedes w Argentynie, o której poinformowało TVP, nie zdarzają się często. Mają miejsce przeważnie wtedy, gdy pogrzeb odbywa się w bardzo krótkim czasie po śmierci. Pierwsze symptomy rozkładu człowieka mogą jednak wywołać ciarki na plecach. Nie należy więc dziwić się kierowcy, który zareagował w tak impulsywny sposób.

  1. Aktor "Młodych Wilków" zakatował swoją matkę NA ŚMIERĆ. Po 2 latach wyszedł na wolność, Polacy nie mogą w to uwierzyć! 
  2. Wiemy, kim naprawdę jest mąż Julii Pitery! Spadniecie z krzeseł, gdy poznacie PRAWDĘ!
  3. Małżeństwo zauważyło dziwne zachowanie psa. Nie wiedzieli, że niegdyś przeszedł traumę, która odcisnęła na nim straszne piętno
  4. Zenek Martyniuk był zabójczo przystojny jako chłopiec. Zdjęcia sprzed lat uderzają po oczach
  5. Mama wysłała syna na wojnę. Wstrząsające wyznanie, nigdy sobie tego nie wybaczy
  6. Wałęsa pokazał zdjęcie z żoną, a internauci ryknęli śmiechem. Jego "Danuta" wygląda bosko
  7. To zwala z nóg, rodzina mordercy Kristiny wyciąga asa z rękawa. Jakub A. będzie miał ochronę prawną o jakiej mu się nie śniło

źródło: TVP Info

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu