Nagła, wstrząsająca śmierć. TVP poinformowało o niewyobrażalnej tragedii pod polskim miastem

Nagła, wstrząsająca śmierć. TVP poinformowało o niewyobrażalnej tragedii pod polskim miastem Źródło: pikio.pl

TVP podała informacje mrożące krew w żyłach. Pod polskim miastem doszło do tragedii, którą okoliczni mieszkańcy zapamiętają na długie lata.

TVP przekazała wiadomości, które zapierają dech w piersiach. Nikt nie był w stanie przewidzieć, że dojdzie do czegoś tak okropnego, a służby, choć przybyły na miejsce w przeciągu kilku minut, nie były w stanie pomóc. Potworne zdjęcia trafiły do mediów, a widok doszczętnie zmiażdżonego auta odbiera mowę. 

Tragedia pod polskim miastem. TVP poinformowała o wstrząsającej śmierci 

Jak możemy się dowiedzieć, do zdarzenia doszło około godziny 14:20 w Wielkopolsce pod Koninem, a dokładniej na drodze między Godźcem a Kucharami Borowymi. Jadąca autem marki Peugeot 19-letnia kobieta zderzyła się z Toyotą, którą kierował 23-letni mężczyzna. Świadkowie zdarzenia natychmiast wezwali pomoc, która na miejscu zjawiła się już po chwili. 

W akcji brały udział oddziały pogotowia ratunkowego oraz straży pożarnej. Widok doszczętnie zmiażdżonego samochodu 19-latki zmroził krew w żyłach funkcjonariuszy, którzy robili co mogli, by jak najszybciej uwolnić ją z pojazdu. W międzyczasie udało się wydostać 23-latka, którego przewieziono do najbliższego szpitala. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dopiero po dłuższej chwili uwolniono również 19-latkę, jednak nim ratownicy podjęli próbę reanimacji, stwierdzili zgon. Sprawą zajęła się policja, która w obecności prokuratura pojawiła się na miejscu tragedii. Wszczęto śledztwo, mające na celu ustalić, w jaki dokładnie sposób doszło do wypadku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. IMGW pilnie alarmuje, już dzisiaj sytuacja będzie fatalna. Tak źle jeszcze nie było, 5 województw zagrożonych

Wciąż nie jest pewne, czy 23-letni mężczyzna był wówczas pod wpływem alkoholu, gdyż z uwagi na bycie poszkodowanym nie mógł poddać się badaniu alkomatem. Kluczowe w sprawie mogą okazać się zeznania świadków oraz samego poszkodowanego, gdy tylko dojdzie do siebie. W chwili obecnej nie pojawiły się wstępne teorie na temat przyczyn tragedii, a służby nie udzielają szerszych informacji w tej sprawie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagły koszmar uderzył w Jacka Rozenka. Niezwykle smutne doniesienia
  2. Wyjątkowo rzadki nowotwór nie daje wiele czasu na walkę o życie. Pierwsze objawy bardzo łatwo przeoczyć, zalicza się do nich ból głowy
  3. Kotlety mielone według sekretnego przepisu Magdy Gessler rozpływają się w ustach. Tego smaku nie da się zapomnieć, prawdziwe cudo
  4. Odkopano niezwykłe zdjęcie Rydzyka z młodości, nie wygląda jak ksiądz. Tajemnicza historia redemptorysty
  5. 5 tys. zł mandatu za spacer z psem. Wystarczy zapomnieć o JEDNYM

Źródło: tvp info 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News