Nie żyje polityk PiS. Ujawniono wyniki sekcji zwłok

Nie żyje polityk PiS. Ujawniono wyniki sekcji zwłok Źródło: .

TVP przekazało najnowsze informacje, dotyczące śmierci polityka PiS, która w ostatnich dniach wstrząsnęła opinią publiczną. Sekcja zwłok ujawniła przyczynę śmierci.

TVP podało do wiadomości wstępne wyniki zwłok radnego PiS Tomasza Jędrzejczaka. Ciało radnego zostało odnalezione w sobotę rano pod Mostem Łazienkowskim w Warszawie. Pływający po Wiśle kajakarz powiadomił służby ratunkowe, gdy tylko zauważył pływające zwłoki. 

TVP podało przyczynę śmierci Tomasza Jędrzejczaka

Według informacji podanych przez TVP, wstępne wyniki sekcji zwłok Tomasza Jędrzejczaka, wskazują na to, że radny PiS utonął. Ostateczna przyczyna śmierci zostanie podana po uzyskaniu wyników dodatkowych badań histopatologicznych, a także na obecność okrzemek. Najnowszą informację dot. śmierci Tomasza Jędrzejczaka przekazał TVP Info rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Łukasz Łapczyński. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Radny zaginął po koncercie

Tomasz Jędrzejczak był razem z żoną na koncercie w Warszawie. W pewnym momencie para oddaliła się od tego miejsca. Z nieoficjalnych informacji wynika, że małżeństwo pokłóciło się i każde z nich poszło w swoją stronę. Mężczyzna poszedł za potrzebą w stronę ulicy Czerniakowskiej, a kobieta pojechała do domu. Dzień później żona Jędrzejczaka zgłosiła zaginięcie męża. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wmawiała wszystkim, że jej córka jest śmiertelnie chora. Zbierała pieniądze na jej leczenie, a sama ją zabiła
2. Zobaczyłeś monetę w drzwiach swojego samochodu? Uważaj, jesteś w niebezpieczeństwie

Według informacji TVP Info Jędrzejczak miał uszkodzenia twarzoczaszki. Z zapisu monitoringu wynika, że mężczyzna stracił równowagę i wpadł do rzeki. Wstępnie wykluczono zatem udział osób trzecich. Informację o śmierci Jędrzejczaka jako pierwszy podał jego przełożony oraz poseł Prawa i Sprawiedliwości Marek Matuszewski.

Śmierć Tomasza Jędrzejczaka zszokowała jego partyjnych kolegów. Polityk był doświadczonym i cenionym samorządowcem. Był radnym powiatu zgierskiego, szefem lokalnych struktur partii w Głownie jak również wiceszefem oddziału KRUS w Łodzi. Wygląda na to, że śmierć polityka Prawa i Sprawiedliwości była nieszczęśliwym wypadkiem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Będą musieli pracować do 70. roku życia. NIE UNIKNIEMY podwyższenia wieku emerytalnego
  2. Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
  3. Zatrzymali ją uzbrojeni mężczyźni. Zaciągnęli do pobliskiego domu i zgotowali jej prawdziwe piekło, spełnili wszystkie chore zachcianki
  4. Masz taki telefon? Uważaj, mają błąd, przez który możesz stracić wszystkie pieniądze
  5. Była prawdziwą seksbombą lat 80. Kochali ją widzowie TVP, ale z własnej winy odeszła w zapomnienie

źródło: TVP

Następny artykuł