TVP w ostatniej chwili zmieniła program i plan transmisji. Z powodu nagłych tragicznych wydarzeń w Polsce

TVP w ostatniej chwili zmieniła program i plan transmisji. Z powodu nagłych tragicznych wydarzeń w Polsce Źródło: screen TVP Sport

TVP zdecydowało się na niecodzienny krok. Mimo szczegółowo zaplanowanej ramówki na chwilę przed emisją zmieniono plany emisyjne. Powodem były wydarzenia, które dopiero co wstrząsnęły całym krajem.

słynie z wielu uwielbianych programów. Koniec sierpnia oznacza, że każda stacja prezentuje swoje nowe, jesienne ramówki na uroczystych imprezach pełnych gwiazd. Tak samo miało być w przypadku Telewizji Polskiej, która miała transmitować przebieg uroczystości w telewizji. W ostatniej chwili jednak Jacek Kurski zadecydował, że nie będzie pokazywał tak radosnego wydarzenia z powodu przygnębiających wiadomości z Polski.

TVP zmieniło ramówkę. Powody mogą wielu zaskoczyć

Każdy wierny widz zapewne zasiadł przed telewizorem 22 sierpnia o 20:30, by zobaczyć na antenie TVP Info relację z ważnej imprezy, jaką jest prezentacja nowej ramówki. To zazwyczaj okazja, aby dowiedzieć się, jakie programy będą kontynuowanie, co nowego będzie można zobaczyć oraz nacieszyć oko lubianymi celebrytami w odświętnych strojach.

Widzowie musieli być ogromnie zdziwieni, gdy w ostatniej chwili zmieniono zdanie i zadecydowano, że przebieg uroczystości nie zostanie jednak pokazany. Taką decyzję podjął Jacek Kurski, który stwierdził, że pokazywanie tak wesołych momentów podczas gdy w Polsce rozegrały się okropne tragedie byłoby niestosowne. 

- Nie będziemy pokazywać imprezy ramówki na antenie TVP Info. (...) Pokażemy ją w innym terminie - powiedział.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jacek Kurski był poruszony wydarzeniami z kraju

Jackowi Kurskiemu chodziło przede wszystkim o śmierć turystów w Tatrach Zachodnich. Wczoraj na skutek potwornych burz ok 150 osób zostało poważnie rannych, a czworo turystów zmarło. To niefortunne, a przede wszystkim tragiczne zdarzenie musiało go poruszyć, bowiem poprosił o uczczenie pamięci ofiar minutą ciszy. To jednak nie wszystko.

Dzisiaj grzeje: 1. Kazano mu milczeć? Jackowski twierdzi, że miał tego nie mówić o poszukiwaniach Staraka, ale właśnie przerwał milczenie
 2. Emerytura jeszcze szybciej. Jest wniosek o obniżenie wieku emerytalnego

Szef TVP wspominał także o ogromnej stracie, jaką jest śmierć Piotra Woźniaka-Staraka. Po długich poszukiwaniach 22 sierpnia znaleziono zwłoki filmowca. Wielu celebrytów, a przede wszystkim bliscy i rodzina głęboko przeżywają żałobę po stracie tak młodego, zdrowego i utalentowanego producenta.

  1. Nie żyje Piotr Woźniak-Starak. Producent filmowy wcześniej związany był z dwiema pięknymi aktorkami
  2. Pan młody zmarł tragicznie tuż przed ślubem. Wszystko przez JEDNO zdjęcie
  3. Dziecko zaginęło w wieku 4 lat. 25 lat później pukanie do drzwi wprawiło w osłupienie całą rodzinę
  4. Przyszła mama poszła do lekarza dopiero w 41 tyg. ciąży. Lekarze zobaczyli jej USG i nie wierzyli własnym oczom
  5. 93-letnia panna młoda Sylwia postanowiła zaimponować młodszemu narzeczonemu. Pokazała 4 zniewalające kreacje ślubne
  6. Mateusz kupił w Biedronce popularne słodycze. Babcia skosztowała i wszczęła alarm, a on prawie zwymiotował na ten widok

źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu