Słychać było tylko krzyki i szloch. Niewyobrażalne sceny w "Sanatorium miłości", jak mogli im zrobić taką rzecz?

Słychać było tylko krzyki i szloch. Niewyobrażalne sceny w "Sanatorium miłości", jak mogli im zrobić taką rzecz? Źródło: .

TVP zaszokowało widzów w najnowszym odcinku "Sanatorium miłości". Chyba absolutnie nikt nie spodziewał się tego, co się wydarzy. Wszyscy seniorzy byli zaskoczeni, a w tle słychać było tylko krzyki i szloch.

TVP sprawiło, że widzowie "Sanatorium miłości" zadrżeli z niepokoju. W najnowszej odsłonie hitu telewizji polskiej seniorzy poszukujący miłości zostali postawieni przed nietypowym zadaniem. Niewyobrażalne sceny prosto z horroru mogą zafundować widzom nieprzespaną noc. 

Hit stacji TVP wprawił widzów w osłupienie 

Niesamowite wydarzenia miały dzisiaj miejsce w wielkim hicie TVP "Sanatorium miłości". Już na początku odcinka Iwonka i Gerard zaskoczyli wszystkich, kiedy podczas spaceru w lesie wpadli sobie w ramiona, by zakończyć na niezwykle niewinnym pocałunku. 

Jednak nie tylko to wprawiło widzów w zaskoczenie. TVP wyemitowało niesamowite obrazy, a w tle słychać było krzyki i szloch, a chwilę później okazało się, co będzie się działo z seniorami. Nikt się nie spodziewał, gdzie ekipa TVP zabierze kuracjuszy. Wszyscy byli w szoku.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVP zafundowało seniorom niesamowite przeżycia 

W dzisiejszym odcinku "Sanatorium miłości" uczestnicy wyruszyli w podróż. Wszyscy wsiedli do autobusu i z uśmiechem na ustach pomknęli w nieznane. Wesoło śpiewając "Hej sokoły", pojawili się w największym parku rozrywki w kraju. Olbrzymie kolejki górskie, to coś, co raczej nie idzie w parze ze starszymi ludźmi. Jednak nie w tym przypadku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Do ostatniej chwili wszyscy mieli nadzieję. Niestety, nie żyje
2. Córka tej pary uznana jest za najpiękniejsze dziecko na świecie. Jej uroda jest niezwykła

Pomimo początkowej niepewności uczestnicy wzięli udział w zabawie. Pojawiły się łzy, pojawił się strach, ale wiedzieli, że taka okazja może się już nie powtórzyć. Niemalże wszyscy seniorzy z hitu TVP z uśmiechem na ustach uczestniczyli w przejażdżkach, wiedząc, że za chwilę czeka ich głosowanie "Kuracjusza odcinka". 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najczęstsze nowotwory w Polsce. Przytłaczające dane
  2. Stefan Kraft oszukiwał w trakcie konkursu Pucharu Świata? Media publikują kontrowersyjne nagranie (WIDEO)
  3. Pozornie zupełnie normalne zdjęcie rodziny skrywa ogromna tajemnicę. Każdy, kto się przyjrzy, ma ciarki na plecach
  4. Polacy pogrążeni w żałobie modlą się za jej duszę. Umarła córka, Norbi walczył o jej życie
  5. Pijemy ją codziennie, sieje w naszych organizmach spustoszenie. Mimo wszystko wielu ją uwielbia
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

Źródło: TVP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News