Niestety, żywioł uderzył z porażająca mocą. Zrujnowana scena Sylwestra Marzeń z TVP

Niestety, żywioł uderzył z porażająca mocą. Zrujnowana scena Sylwestra Marzeń z TVP Źródło: .

TVP zaplanował w tym roku hucznego Sylwestra w górach. Widzowie mieli podziwiać Scenę Marzeń, która została postawiona w Zakopanem. Nagły atak groźnego żywiołu zrujnował plany Telewizji Polskiej.

TVP musi interweniować w Zakopanem. Ich Scena Marzeń, która miała ugościć artystów na tegoroczny Sylwestrze uległa poważnym uszkodzeniom w czasie nagłego ataku groźnego żywiołu. Nie wiadomo, czy impreza zaplanowana przez Telewizję Polską odbędzie się według pierwotnego planu.

TVP postawiło scenę Sylwestrową w Zakopanem

Nagłe podmuchy groźnego wiatru zniszczyły scenę, przygotowaną w Zakopanym przez Telewizję Polską na tegorocznego Sylwestra Marzeń. Halny, wiejący w górach z prędkością prawie 150 km/h, uderzył w sobotę i spowodował spore zniszczenia w całym mieście. Według prognozy synoptyków, od dzisiaj siła wiatru ma się powoli zmniejszać.

"Wyborcza" donosi, że wiatr uszkodził materiały stanowiące elementy dekoracji oraz część stalową konstrukcji. Scena musi zostać częściowo zdemontowana, ale TVP zapowiada, że zostanie odbudowana. Prace remontowe zaplanowano na poniedziałek, nie wiadomo jednak ile dokładnie zajmie usunięcie wszystkich usterek.

Jak poinformowali dziennikarze "Tygodnika Podhalańskiego", ekipa budująca scenę zapewniła, że pomimo uszkodzeń wszystko będzie gotowe na świętowanie ostatniego dnia roku.

TVP musi odbudować scenę. Zostało mało czasu na naprawę uszkodzonych elementów konstrukcji

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na Sylwestrowej scenie TVP zagrać mają wielkie gwiazdy, m.in. zwyciężczynie Eurowizji Junior: Roksana Węgiel i Viki Gabor, Zenek Martyniuk i zespół Akcent, zespół Weekend, Modern Talking, Maryla Rodowicz, Kombii czy lokalna gwiazda czyli zespół Golec uOrkiestra. Całość wydarzenia transmitowana będzie na żywo przez Telewizję Polską. Co roku Sylwestra z TVP spędzają miliony widzów. Byliby niezwykle rozczarowani, gdyby impreza została odwołana.

Dzisiaj grzeje: 1. Żona Roberta Janowskiego ostro o Brzozowskim. Twierdzi, że jest "na smyczy TVP"
2. Smutne wieści ze szpitala ws. Pawła Królikowskiego. Jego syn ujawnił, nadchodzące święta będą bolesne dla rodziny

Zniszczona scena to nie jedyny wypadek, do którego doszło w Zakopanym w weekend z powodu silnego wiatru. W piątek na Krupówkach przewróciła się choinka miejska, w wyniku czego dwie kobiety zostały odwiezione do szpitala.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Fakt, o którym rząd milczy, w kontekście wzrostu emerytur. Najubożsi emeryci zostaną najbardziej pokrzywdzeni
  2. Senator milioner ŻĄDA od Karolaka małej fortuny. Aktor ma do spłaty dług
  3. Jest coraz gorzej? Żona Królikowskiego w rozpaczy, nowe smutne informacje ze szpitala
  4. Córka Wodeckiego po latach ujawniła prawdę. W ich domu działy się bardzo przykre rzeczy
  5. 2-letni syn zabił swoją mamę. Kobieta umierała na oczach chłopca

źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News