TVP nie żyje dziennikarz
Unsplash Prateek Gautam
Joanna Szwalikowska - 22 Listopada 2020

Żałoba w TVP. Nie żyje uwielbiany dziennikarz, przegrał walkę z koronawirusem

Smutne doniesienia TVP. Nie żyje jeden z uwielbianych dziennikarzy. Swoje ostatnie dni spędził na walce koronawirusem. Niestety, nie zdołał go pokonać. Lokalna społeczność pogrążyła się w smutku.

Żałoba w TVP. Nie żyje uwielbiany dziennikarz, radiowy oraz telewizyjny, Tomasz Kuc. Wiadomość o jego odejściu bardzo zasmuciła lokalną społeczność. Jak wynika z doniesień mediów, w ostatnich dniach swojego życia miał zmagać się z zakażeniem koronawirusem. 

Świerzyński skarżył się na swoją głodową emeryturę. Odpowiedź rzecznika ZUS powalaŚwierzyński skarżył się na swoją głodową emeryturę. Odpowiedź rzecznika ZUS powalaCzytaj dalej

Smutne doniesienia z TVP. Nie żyje uwielbiany dziennikarz, Tomasz Kuc

Zmarł Tomasz Kuc, dziennikarz radiowy oraz telewizyjny, a także harcerz. Współpracował on między innymi z Telewizją Polską, gdzie zajmował się redakcją publicystyki TVP Info oraz w TVP Białystok. Przez wiele lat zajmował się również prowadzeniem Magazynu Katolickiego w TVP Białystok. 

- Z żalem informujemy, że na Wieczną Wartę  odszedł instruktor naszej Chorągwi, który piastował m.in. funkcje p.o. Komendanta Chorągwi, Przewodniczącego Chorągwianego Sądu Harcerskiego, członka Komendy Chorągwi oraz Rady Chorągwi a obecny wiceprzewodniczący Chorągwianego Sądu Harcerskiego hm. Tomasz Kuc - pisała Białostocka Chorągiew ZHP, żegnając dziennikarza. 

Znany białostocki dziennikarz telewizyjny oraz radiowy był również jednym z prezesów Polskiego Radia Olsztyn. W ostatnim czasie pełnił również funkcję dyrektora oraz redaktora naczelnego Polskiego Radia 24. Odszedł dziś rano, ostatnie trzy tygodnie spędził pod respiratorem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Dzisiaj rano odszedł Tomasz Kuc, który był znanym białostockim dziennikarzem. Przez wiele lat widzowie mieli okazję zobaczyć go na antenie TVP 3 Białystok, między innymi w programie "Obiektyw". Następnie został prezem Polskiego Radia Olsztyn, pracował również w Polskim Radiu Kielce. 

- Tomka znałem harcersko ... dziennikarsko... miałem też okazję współpracować dłużej z nim zawodowo...Po trzech tygodniach pod respiratorem dziś rano odszedł od nas...Na Połoniny na niebieskie... Wieczny Odpoczynek Racz Mu Dać Panie - pisał Adam Zawadzki na Facebooku, żegnając mężczyznę. 

Tomasz Kuc z mediami publicznymi związany był od niemal 25 lat. W latach osiemdziesiątych podejmował się współpracy z licznymi pismami oraz wydawnictwami podziemnymi. Z zamiłowania był radiowcem, podróżnikiem, historykiem, harcerzem, a także rowerzystą. Udzielał się w Związku Harcerstwa Polskiego w Chorągwi Białostockiej. 

Dzisiaj grzeje:

  1. Lekarz ujawnił, co wyrabia się w szpitalu na Narodowym, wstydzi się sam za siebie. "Wyszydzają nas", kuriozalne sytuacje
  2. Brudna kobieta ze zsuniętymi spodniami na szpitalnej podłodze w Zgierzu. ”Zdjęcie zostało wykonane na styku zmian personelu pielęgniarskiego”
  3. Rząd chce masowo przebadać mieszkańców kilku województw na obecność COVID-19. Minister zdrowia zdradził szczegóły

- W ostatnich latach druh Tomasz pełnił funkcję przy ZHP Chorągiew Białostocka, m.in.: członka komendy chorągwi oraz Rady Chorągwi, Przewodniczącego Chorągwianego Sądu Harcerskiego, a ostatnio był jego wiceprzewodniczącym - czytamy we wpisie zamieszczonym przez harcerzy Hufca ZHP Białystok. 

Był znanym, uwielbianym oraz cenionym polskim dziennikarzem, zwłaszcza w środowisku białostockim. Niestety, pokonało go zakażenie koronawirusem. Miał tylko 58 lat. Cała rodzina oraz bliscy pogrążyli się w smutku. 

Nie żyje polskie dziennikarz TVP

Źródło: Facebook

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Twarz jest odzwierciedleniem stanu zdrowia. Niektóre zmiany mogą być objawem poważnych chorób
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Matylda Damięcka przekazała najsmutniejszą wiadomość. Jego serce nie wytrzymało, kondolencje docierają z każdej strony
  4. Niezbędna pomoc, śmiertelna choroba postępuje. Andrzej Duda apeluje w imieniu rodziny mężczyzny
  5. 24-latka z Sosnowca zostawiła na ulicy 3-letniego synka, teraz się tłumaczy. Przerażające słowa, ręce opadają
  6. Nie tylko do rosołu. Z uwielbianego lubczyku zrobisz napar na bezsenność
  7. Ależ zaskoczenie w "Rolnik szuka żony". Dawid ze łzami w oczach patrzył jak odjeżdża samochód
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Podlaskie 24, Poranny PL

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News