28-latek poszedł z dziadkiem na ryby. W jednej chwili ich życie zawisło na włosku, niestety spełnił się najczarniejszy scenariusz

28-latek poszedł z dziadkiem na ryby. W jednej chwili ich życie zawisło na włosku, niestety spełnił się najczarniejszy scenariusz

TVP przekazuje informacje o strasznej tragedii, do jakiej doszło w czasie niewinnego wypadu na ryby. Dziadek i jego wnuk chcieli jedynie miło spędzić czas i nie byli w stanie przewidzieć, że do domu wróci tylko jeden z nich.

Dzięki TVP możemy poznać więcej szczegółów z okropnych wydarzeń dzisiejszego dnia. Choć do interwencji służb doszło niezwykle szybko, funkcjonariusze nie byli w stanie już nic zrobić, bowiem los mężczyzny został w tragiczny sposób przesądzony. Trudno uwierzyć w to, co się wydarzyło. 

Druzgocące informacje TVP. Życie 28-latka i jego dziadka zawisło na włosku 

Jak możemy się dowiedzieć, do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 6:16 rano na Jeziorze Bukowieckim w pobliżu wsi Skoki w powiecie międzyrzeckim w województwie lubuskim. 77-letni mężczyzna i jego 28-letni wnuk wypłynęli łódką na ryby, gdy niespodziewanie stracili równowagę i obaj wpadli do wody. 

Świadkowie zdarzenia zawiadomili pomoc, która zjawiła się już po kilku minutach. Funkcjonariusze jak najszybciej podjęli odpowiednie działania, by ocalić obu mężczyzn, w co zaangażowano straż pożarną oraz policję. Już chwilę po tym, jak znaleźli się przy jeziorze, odkryli coś potwornego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Spełnił się najczarniejszy scenariusz 

Okazało się, że tylko 77-latek zdołał o własnych siłach dopłynąć do brzegu, dzięki czemu przeżył. Jego wnuk po kilku sekundach od wypadku zniknął pod taflą wody i nie zdołał się wynurzyć. Ratownicy wiedzieli, że pozostało im już jedynie odnaleźć jego ciało i nie mylili się. Martwego 28-latka wyłowiono dopiero po kilku godzinach. 

Wciąż nie jest pewne, co dokładnie doprowadziło do tragedii, jednak jak podają media, prowadzone jest w tej sprawie dochodzenie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Tak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków
2. Dostrzegł w parku mężczyznę z niepełnosprawnym psem. Kiedy zobaczył, co z nim robi, od razu sięgnął po telefon

- Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 28-latka. Śledztwo mające wyjaśnić okoliczności wypadku będzie prowadzone pod nadzorem prokuratora. Na miejsce udała się nasza grupa dochodzeniowo-śledcza - podaje Justyna Łętowska z Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Minister POSTAWIŁA SIĘ Kaczyńskiemu. Mówi "nie" kluczowemu pomysłowi PiS
  2. 8-letni chłopiec przeżył piekło. Jego pijana matka karmiła przez wiele miesięcy martwe niemowlę
  3. Przez rok w kilka osób regularnie gwałcili 15-latkę. Kiedy wyznała prawdę o swoim cierpieniu, wydarzyło się najgorsze
  4. Nieoczekiwane wiadomości o córce Anny Przybylskiej. Jej ojciec podjął kluczową decyzję
  5. Wielu Polaków było wstrząśniętych jej walką o życie. Niestety 5-letnia Hania nie żyje

Źródło: tvp info 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News