Nagranie rozkłada na łopatki. Kibic przed meczem polskich siatkarzy znienacka podszedł do najpiękniejszej reporterki TVP

Nagranie rozkłada na łopatki. Kibic przed meczem polskich siatkarzy znienacka podszedł do najpiękniejszej reporterki TVP Źródło: twitter.com/marek_z_se/

TVP może poszczycić się wyjątkowo piękną prezenterką. Uroda kobiety oczarowała kibica, który w zaskakujący sposób postanowił okazać jej swoje uwielbienie. Jego zachowanie zostało uwiecznione na wyjątkowym nagraniu, które naprawdę rozwala na łopatki.

TVP od lat dostarcza wyjątkowych emocji swoim widzom. Na sukces narodowej stacji składa się oryginalna oferta programowa i niepowtarzalni dziennikarze. Jedna z reporterek TVP Sport otrzymała niespodziewane wyrazy uznania dla swojej nietuzinkowej urody.

Pracownicy TVP na obczyźnie

Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn odbywają się w tym roku w czterech krajach. TVP wysłało na mecze ekipę reporterską, której zadaniem jest bieżące relacjonowanie przebiegu turnieju. Wśród akredytowanych dziennikarzy znalazła się Aleksandra Rajewska. Piękna kobieta przyodziała się w polskie barwy i ruszyła do pracy, by nieoczekiwanie pośród kibicujących rodaków odnaleźć entuzjastę swojej urody.

Kibice gorąco zagrzewali polską reprezentację w Holandii. W biało-czerwonym tłumie znalazła się też Aleksandra Rajewska. Dosyć nieoczekiwanie, jeden z fanów siatkówki padł na kolana przed telewizyjną pięknością. Mężczyzna ukląkł przed reporterką, kierując w jej stronę złożone w serduszko dłonie. Jego pełne oddania gesty wzbudziły zainteresowanie tłumu. Dziennikarz sportowy Super Expressu Marek Żochowski opublikował na swoim Twitterze krótką relację z tego niecodziennego zdarzenia.

- Takich hołdów od wielbicieli to nawet siatkarze tu nie mają - napisał rozbawiony autor postu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Serdeczne pozdrowienia dla Panów kibiców. Dziś wiadomości dla TVP Sport powstawały tak... - napisała Aleksandra Rajewska. Dziennikarka podała dalej nagranie, którego jest główną bohaterką.

TVP ociepla wizerunek

Piękne, młode twarze dziennikarek idealnie podbijają oglądalność TVP. Znawczyni sportu Aleksandra Rajewska, przypominająca Ewę Farną Anna Morawska i pogodynka Celestyna Grzebyta to nie jedyne żywe reklamy Telewizji Polskiej. Obok sprawdzonych wieloletnich współpracowników stacja stawia na przyciągające, oryginalne twarze.

Dzisiaj grzeje: 1. Wrocławski ginekolog miał zgwałcić 19-latkę podczas badania lekarskiego. Miał podać jej alkohol
2. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma gigantyczny problem, którego nie da się rozwiązać

Aleksandra Rajewska podbiła kolejne serca, przekazując Polakom dobre wieści na temat wyników narodowej reprezentacji. Jak dotąd Biało-Czerwoni odnieśli zwycięstwo podczas pięciu meczów grupowych. Wygrali także z Hiszpanią, gwarantując sobie wejście do ćwierćfinału mistrzostw. Podczas kolejnego meczu spotkają się z Niemcami, którzy dzierżą tytuł obecnych mistrzów Europy. Ewentualną informacją o zwycięstwie Rajewska powali na kolana setki kolejnych Polaków.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. OBRZYDLIWE znalezisko w karkówce. Prawda wywołuje mdłości
  3. Kim Kardashian przez długi czas ukrywała swoją chorobę. „Ból był nie do zniesienia, nie mogłam podnieść telefonu”
  4. Zenek Martyniuk wyszedł na scenę na żywo. Warszawiacy mówiący o wieśniactwie na Narodowym szybko zamilkli
  5. 4 znaki zodiaku to prawdziwe bratnie dusze. Ich przyjaźń przetrwa wszelkie trudności, a związek będzie wyjątkowo udany
  6. Co robią dzieci Wiśniewskiego? Mandaryna przekazała niesamowite informacje

źródło: wp

Następny artykuł