Tragedia w górach, autobus runął w dół. 25 osób nie żyje, liczba ofiar cały czas rośnie

Tragedia w górach, autobus runął w dół. 25 osób nie żyje, liczba ofiar cały czas rośnie Źródło: twitter/Amiruddin_Mughal/

Informacje TVP przyprawiają o gęsią skórkę. Jak możemy się dowiedzieć, w tragicznym wypadku, który miał miejsce w górach, zginęło 25 osób. Co gorsza, liczba ofiar rośnie z każdą godziną.

TVP przekazał druzgoczące informacje o wypadku, któremu uległ autokar z pasażerami na pokładzie. Choć służby ratunkowe bardzo szybko zjawiły się na miejscu, ich praca była niezwykle utrudniona, co z kolei mogło zaważyć o losach co najmniej kilku osób. Liczba ofiar nieustannie rośnie i jak możemy się dowiedzieć, są nimi kobiety i dzieci. 

Tragedia w górach. Informacje TVP przyprawiają o gęsią skórkę 

Do zdarzenia doszło w północno-zachodniej części Pakistanu. Przejeżdżający górską okolicą autokar znajdował się wówczas na wysokości 4173 m n.p.m. Wchodząc w ostry zakręt na przełęczy Babusar, najpierw uderzył w skałę, a następnie wpadł do rowu. Od razu zawiadomiono służby ratunkowe, które choć swoje działania podjęły bardzo szybko, miały poważne problemy z dotarciem do poszkodowanych. Miejsce, w którym doszło do tragedii, znajduje się na trudno dostępnym terenie, dlatego nim ratownicy mogli udzielić pomocy, minęła dłuższa chwila. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Co najmniej 25 osób nie żyje

Gdy funkcjonariuszom udało się wreszcie dotrzeć do pasażerów autokaru, niezwłocznie rozpoczęli wyciąganie ich z pojazdu i bezpieczne układanie na poboczu. W czasie akcji ratunkowej niemalże od razu stwierdzono zgon kilku osób. Po bliższym zapoznaniu się ze stanem rannych potwierdzono śmierć aż 26 osób. Wśród ofiar znalazły się kobiety i dzieci. 

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE prawdziwa legenda. Dziadka opłakuje słynna wnuczka
2. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma gigantyczny problem, którego nie da się rozwiązać

Jak możemy się dowiedzieć, 15 osób, które zostały ranne, przewieziono do szpitala, a ich stan określa się jako krytyczny. Niewykluczone, że z biegiem czasu w mediach pojawią się informacje o śmierci kolejnych pasażerów. Na chwilę obecną nie jest pewne co doprowadziło do tragedii. Z zagranicznych doniesień wynika, że w tamtejszych okolicach niezwykle często dochodzi do podobnych wypadków, co jest spowodowane brakiem ostrożności kierowców, złym stanem technicznym pojazdów oraz niebezpiecznymi uszkodzeniami w nawierzchni. Miejscowa policja najprawdopodobniej już rozpoczęła ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. OBRZYDLIWE znalezisko w karkówce. Prawda wywołuje mdłości
  3. Znany gwiazdor ma HIV. Po latach przyznał się do PRZERAŻAJĄCEJ choroby, komentarze fanów są bezlitosne
  4. Zenek Martyniuk wyszedł na scenę na żywo. Warszawiacy mówiący o wieśniactwie na Narodowym szybko zamilkli
  5. 4 znaki zodiaku to prawdziwe bratnie dusze. Ich przyjaźń przetrwa wszelkie trudności, a związek będzie wyjątkowo udany
  6. Co robią dzieci Wiśniewskiego? Mandaryna przekazała niesamowite informacje

Źródło: tvp info 

Następny artykuł