TVP, przygnębiające informacje
instagram.com pytanienasniadanie
Weronika Wasiak - 21 Października 2020

Widzowie TVP zdruzgotani, pojawił się pilny apel. Wszyscy fani "Pytania na śniadanie" dowiedzieli się o tragedii

Widzowie TVP przeżyli ogromny szok. Dotarły do nich przygnębiające informacje ws. niewyobrażalnej tragedii. Pojawił się pilny apel.

Na antenie TVP od kilku dobrych lat króluje "Pytanie na śniadanie". W każdym odcinku prowadzący poruszają zupełnie inne wątki - poruszane tam tematy dotyczą zarówno zdrowia, jak i mody, zwierząt czy choćby problemów społecznych. Niejednokrotnie program wykorzystuje swoją siłę przebicia do udzielenia komuś pomocy, szczególnie, gdy chodzi o zbiórkę pieniędzy. Teraz "PNŚ" wystosowało pilny apel do wszystkich sympatyków z prośbą o wsparcie. Gospodarze śniadaniówki są wstrząśnięci, znają go od lat.

Klamka zapadła. Premier właśnie potwierdził, ogromna zmiana dla wszystkich seniorówKlamka zapadła. Premier właśnie potwierdził, ogromna zmiana dla wszystkich seniorówCzytaj dalej

Widzowie TVP są wstrząśnięci. Prowadzący "Pytanie na śniadanie" proszą o pomoc dla swojego kolegi

Z początkiem października na facebookowej stronie śniadaniówki pojawił się wyjątkowo przygnębiający wpis i zdjęcie, które wręcz rozrywa serce na kawałki. Prowadzący program, jak i cała ekipa, doskonale znają go od dawna - to on każdego dnia witał ich ciepłą kawą, szerokim uśmiechem i miłym słowem, a teraz potrzebuje ich pomocy.

Rafał Mazurek w telewizyjnej restauracji królował od lat. 4 lipca wszystko wywróciło się o 180 stopni. Wtedy to dowiedział się, że zmaga się z ciężką chorobą. Lekarze rozpoczęli dramatyczną walkę o jego życie, którą ostatecznie udało im się wygrać. Niestety, dla Mazurka wcale nie oznaczało to końca koszmaru. By mógł żyć konieczna była amputacja obu nóg od kolana w dół.

- Kochani, jest sprawa, bardzo Was prosimy - nasz kolega ciężko zachorował... Stale nie możemy się z tym pogodzić - zawsze uśmiechnięty, życzliwy, człowiek dobrego serca - brzmi część wpisu zamieszczonego na facebookowej stronie "Pytania na śniadanie".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluDariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluCzytaj dalej

Przed pracownikiem TVP długa, bolesna i, co najważniejsze, kosztowna rehabilitacja. Cały proces potrwa kilka miesięcy, a konieczne jest nie tylko opłacenie specjalistów, ale też porażająco drogich protez, dzięki którym w przyszłości będzie mógł normalnie się poruszać. W sieci trwa zbiórka pieniędzy, którą teraz nagłośnili dziennikarze śniadaniówki. Pomóc może każdy i liczy się każda złotówka.

- Liczy się naprawdę każda złotówka - grosz do grosza, a pomożemy mu w miarę normalnie żyć. Wiemy, że nie jesteście obojętni - za każdą wpłatę będziemy Wam bardzo bardzo wdzięczni. [...] Obecnie Rafał przebywa w szpitalu w Konstancinie, gdzie przechodzi kosztowną rehabilitację, która może potrwać kilka miesięcy. Aby Rafał znów mógł zacząć chodzić, potrzebne są bardzo drogie protezy - czytamy.

Widzów TVP szczerze poruszył los pracownika. W komentarzach pod postem pojawiło się wiele ciepłych słów wsparcia i deklaracje chęci pomocy.

- Zdrówka życzę i postaram się wspomóc. Proszę być dobrej myśli. Jest wiele życzliwych osób, z pewnością będzie pomoc - pisze jedna z internautek.

- Na pewno pomogę, ile będę mógł zdrowia dla Pana Rafała. Będzie dobrze - dodaje użytkownik.

- Bardzo fajny, pozytywny człowiek! Trzymam kciuki - czytamy.

Darowiznę można wpłacać na konto: PKO BP S.A. III o/W-wa 93 1020 1097 0000 7102 0133 5801, pod tytułem: „Darowizna - Rafał Mazurek”.

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: Właśnie zapadła decyzja dot. zamknięcia cmentarzy na Wszystkich Świętych

2. Uczniowie podstawówek przejdą na naukę online. Premier właśnie wydał oświadczenie

3. Naukowcy apelują do Polaków: zacznie się już 3 grudnia. Czarny scenariusz może spełnić się na naszych oczach

Wszyscy mają nadzieję, że niezbędne fundusze uda się zgromadzić jak najszybciej, a Rafał Mazurek znów będzie mógł cieszyć się życiem i wszystkich wokół zarażać pozytywną energią, tak jak to robił jeszcze do niedawna.

Obrazy Pikio

Facebook.com Pytanie na śniadanie

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nawet 2 tysiące złotych nowej emerytury. Wystarczy spełnić jeden warunek, chodzi o zwierzęta
  2. Najpiękniejsza polska bokserka przeszła badania głowy. Nie może uwierzyć w ich wyniki (FOTO)
  3. Kim jest żona Dariusza Gnatowskiego? Zdradziła, jaki był naprawdę
  4. Sąsiedzi przerwali milczenie ws. ojca małej Madzi. Niewiarygodne, co zrobił po jej śmierci
  5. Z ostatniej chwili: Nie żyje Dariusz Gnatowski, "Boczek" z Kiepskich
  6. Chciałeś kupić PlayStation 5 w dniu premiery? Może czekać Cię wielkie rozczarowanie
  7. Dzięki dodaniu do gulaszu wieprzowego 1 nietypowego warzywa, smak zupełnie się zmienia. Po spróbowaniu, już nigdy nie wrócisz do innych wersji
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News