22 lata temu wszyscy go pokochali za rolę Waldka ze "Złotopolskich". Piorunująco się zmienił

22 lata temu wszyscy go pokochali za rolę Waldka ze "Złotopolskich". Piorunująco się zmienił Źródło: YouTube / Eleonora Gabriel

Gwiazda TVP zmieniła się nie do poznania. Choć emisja kultowego serialu "Złotopolscy" zakończyła się prawie 9 lat temu, wiele osób pamięta przystojnego aktora, który wcielał się w rolę Waldka. Aktor przeszedł sporą metamorfozę.

TVP zakończyło emisję "Złotopolskich" 25 grudnia 2010 roku po 13 latach obecności na ekranach. Mimo tego, że powodem była malejąca oglądalność, wciąż wiele osób pamięta i tęskni za kultowym tasiemcem. Żeńska część widowni z pewnością najbardziej zapamiętała postać przystojnego Waldka. W jego rolę wcielał się Andrzej Nejman, który dzięki niej zyskał niemałą popularność. Jak się okazuje, niewiele zostało mu z dawnego wyglądu. Gwiazdor zmienił się nie do poznania. 

Gwiazdor TVP przeszedł ogromną metamorfozę

Andrzej Nejman był jednym z wielu aktorów, którzy zagrali w "Złotopolskich". Telenowela po raz pierwszy weszła na antenę w 1997 roku. Do rodziny Złotopolskich należał niezwykle przystojny Waldek, który był związany z Marcysią (Magdaleną Strużyńską). Nejman grał w serialu łącznie 11 lat, do 2008 roku. Dwa lata po jego odejściu tasiemiec został zdjęty z anteny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niektórzy kojarzą Andrzeja Nejmana również z roli Witka w filmie "Poranek kojota". W 2005 roku gwiazdor wystąpił także w pierwszej edycji show "Taniec z Gwiazdami" w parze z Magdaleną Soszyńską, a w 2007 roku brał udział w programie "Jak oni śpiewają" emitowanym w Polsacie. Przez jakiś czas prowadził też program polonijny "Ludzie listy piszą". Od 2010 roku jest dyrektorem Teatru Kwadrat. Pomimo tego, że nadal gra w serialach, kojarzymy go przede wszystkim z ról sprzed dekady, a co za tym idzie, w większości nie wiemy, jak aktor wygląda obecnie.

Dzisiaj grzeje: 1. Chciał nakarmić biedne dzieci i wziął je na obiad. Dostał rachunek i nie mógł uwierzyć w to, co widzi
2.
Paweł Królikowski pilnie wylądował w szpitalu. Na oddziale neurochirurgii walczą o jego zdrowie

Trudno go rozpoznać

Andrzej Nejman pojawił się ostatnio na premierze spektaklu "Wrócę przed północą" w obecności żony. Jak się okazuje, po latach wygląda zupełnie inaczej. Trudno rozpoznać go na pierwszy rzut oka. Co prawda aktor przybrał nieco na wadze, ale nadal ma bujną, rozpoznawalną czuprynę. 

uploadeduploaded

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nad Pawłem Królikowskim czuwa żona. Choroba pierwszy raz dała o sobie znać już lata temu
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. Żona Perepeczki ujawniła powalające szczegóły z początków związku. Okropnie ją upokorzył na oczach wszystkich
  4. Okropne wiadomości prosto z Pałacu. Książę trafił do szpitala przez chorobę, Brytyjczycy drżą z obaw
  5. Psi fryzjer znęcał się nad zwierzętami. Wszystko nagrano ukrytą kamerą

Źródło: niewiarygodne.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News