Nieprzytomna trafiła do szpitala. Gwiazda "Klanu" przeżyła śmierć kliniczną, niemal nikt o tym nie wiedział

Nieprzytomna trafiła do szpitala. Gwiazda "Klanu" przeżyła śmierć kliniczną, niemal nikt o tym nie wiedział Źródło: .

TVP wyemitowało w swojej historii wiele kultowych produkcji. Jedną z nich bez wątpienia jest "Klan". Wśród jego najbardziej cenionych aktorów wymienić można Tomasza Stockingera, Barbarę Bursztynowicz, zmarłą przed rokiem Agnieszkę Kotulankę, czy Aldonę Orman. Niewiele osób wie, że jedna z gwiazd przeżyła prywatny koszmar.

Serialowa Barbara Milecka do "Klanu" dołączyła w 2001 roku. Nim jednak Aldona Orman zadebiutowała w obsadzie, zapadła na ciężką chorobę o niezwykle wysokiej umieralności. Sepsa doprowadziła aktorkę do stanu śpiączki a następnie, śmierci klinicznej. O tym fakcie z pewnością nie wiedział niemalże żaden z jej fanów. 

TVP przyniosło jej sławę, prawie nikt nie wiedział o chorobie

Gwiazda trafiła do szpitala i przebywała w nim przez 4 lata bez przerwy. Jej stan był bardzo ciężki, a choroba wciąż nie dawała jej spokoju, kiedy aktorka zadecydowała o powrocie na plan. Jak podkreśliła w rozmowie z Olkiem Sikorą i Małgorzatą Tomaszewską, zaledwie 4% osób przeżywa sepsę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

– Praktycznie przez 4 lata ciągle leżałam w szpitalu. Tydzień na zewnątrz, trzy tygodnie w szpitalu i tak było w kółko. Przyjeżdżając na zdjęcia do "Klanu" często najpierw musiałam pojechać do szpitala, by dostać kroplówki i różne rzeczy by funkcjonować normalnie i dać radę później mieć cały dzień zdjęcia (...). Myślę, że po takich sytuacjach, w których przeżywa się sepsę, a sepsę przeżywa 4 % ludzi, to jest długi proces dochodzenia do normalności, zdrowia – opowiedziała Orman w „Pytaniu na śniadanie".

Choroba nauczyła aktorkę myśleć o życiu z nadzieją i dobrym nastawieniem. Wiele ją nauczyła.

Dzisiaj grzeje: 1. Chciał nakarmić biedne dzieci i wziął je na obiad. Dostał rachunek i nie mógł uwierzyć w to, co widzi
2. Katarzyna Dowbor przyznała się do ciężkiej choroby. Dużo Polek ma to samo, ale ignorują objawy

– Najważniejsze jest to, jaką naukę wyciągamy z tych wszystkich rzeczy, które są dla nas trudne. Takie trudne momenty to jest nasza nauka. Ważne żeby po tym patrzeć na ludzi inaczej. Jak najwięcej dobra generować, dobroci, serdeczności. Im więcej generuję dobra, tym więcej go do mnie wraca. Podświadomość przyciąga super dobre rzeczy - wyznała.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Toksyczne bombki choinkowe. Producenci ukrywają prawdę
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. Zdjęcia Beaty Kozidrak trafiły do sieci. Widok jest druzgocący
  4. Jeśli ją masz dostaniesz fortunę! Chodzi o nietypową monetę pięciozłotową
  5. Rodzice tylko na chwile zostawili dziecko samo z psami. Zamarli widząc co się stało

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News