To właśnie w taki sposób morderca uprowadził 10-letnią Kristinę. TVP dzisiaj ujawniła kolejne kulisy okrutnego zabójstwa

To właśnie w taki sposób morderca uprowadził 10-letnią Kristinę. TVP dzisiaj ujawniła kolejne kulisy okrutnego zabójstwa Źródło: youtube/telewizja_republika/

TVP właśnie opublikowało najnowsze fakty na temat tragicznej śmierci 10-letniej Kristiny, a dokładnie jej uprowadzenia. Z każdą godziną pojawia się coraz więcej faktów, w które ciężko jest uwierzyć. Najnowsze doniesienia są szczególnie wstrząsające.

TVP podało kolejne, nieznane wcześniej szczegóły dotyczące tego, w jaki sposób Kristina została uprowadzona. Jak podają media, morderca wypożyczył auto, którym przemieszczał się wraz z 10-latką. Nie ma nawet najmniejszych wątpliwości co do tego, że mężczyzna miał wszystko dokładanie zaplanowane, co jeszcze bardziej mrozi krew w żyłach. Nowe informacje są wstrząsające i rzucają nowe światło na całą sprawę. 

TVP podaje nowe fakty w sprawie Kristiny

Jak możemy dowiedzieć się z mediów, Jakub A. wypożyczył auto marki Hyundai, którym następnie uprowadził dziewczynkę. Nie jest do końca pewne, czy Kristina dobrowolnie wsiadła do pojazdu, czy też została do tego zmuszona, jak wiadomo jednak,10-latka opuściła budynek szkoły dokładnie o tej godzinie, o której zakończyła swoją ostatnią lekcję. Ostatni raz była widziana 200 metrów od swojego domu w Mrowinach. 

Jak wynika z najnowszych wiadomości, tuż po dokonaniu morderstwa, mężczyzna oddał samochód do wypożyczalni, jednak uprzednio dobrze je wyczyścił. Jakub A. chciał zatrzeć jakiekolwiek ślady, które mogłyby wskazywać na to, że w środku przebywała zaginiona wówczas dziewczynka, dlatego też starannie umył go w środku, czyszcząc nawet tapicerkę. Z podawanych informacji wynika, że morderca był zdenerwowany w chwili, gdy oddawał wypożyczone auto, jego czyny jednak wskazują na to, iż był świadomy, że jest poszukiwany.   

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie uniknie konsekwencji 

Mężczyzna przyznał się do stawianych mu zarzutów, dlatego też sąd tymczasowo zarządził o zatrzymaniu 22-latka na okres 3 miesięcy. Przez ten czas, śledczy będą badać sprawę i doszukiwać się kolejnych dowodów. Na chwilę obecną wiadomo jednak, że Jakubowi A. grozi nawet dożywocie.  

Pogrzeb 10-letniej Kristiny, która zmarła na skutek licznych ran kutych klatki piersiowej i szyi, odbędzie się w najbliższą sobotę. Pogrążona w żałobie rodzina prosi, by nie fotografować i nie nagrywać ceremonii pochówku. Co więcej, najbliżsi mieli również specjalną prośbę w kwestii ubioru osób zgromadzonych tego dnia, o czym ostatnio informowaliśmy.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Polska poruszona kolejnym dramatem nie do wyobrażenia. Zmaltretowana dwumiesięczna dziewczynka, tłumaczenie ojca wprawia w osłupienie
  2. Kora znów zostanie upamiętniona w wyjątkowy sposób. Na jej grobie powstanie coś pięknego
  3. Szelągowska zamieściła niezwykłe zdjęcie w wannie. Przez jeden szczegół nie rozżarzy Was do czerwoności
  4. Mama trójki dzieci Małgorzata Socha właśnie wprowadziła w kompleksy tysiące Polek. Zjawiskowe zdjęcia
  5. Katastrofa w Boże Ciało, płonie zabytkowy kościół na zachodzie Polski. Żal patrzeć jak ogień trawi wieżę

Źródło: tvp.info 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News