Znany dziennikarz dyscyplinarnie zwolniony z TVP, pracował tam od samego początku. "Absurdalne zarzuty uwłaczające mojej godności"

Znany dziennikarz dyscyplinarnie zwolniony z TVP, pracował tam od samego początku. "Absurdalne zarzuty uwłaczające mojej godności" Źródło: screen/youtube

Dziennikarz TVP z dnia na dzień został dyscyplinarnie zwolniony. Nie kryje swojego rozgoryczenia, które otwarcie pokazał w mediach społecznościowych.

Stacja TVP zwolniła swojego kolejnego dziennikarza, który był w niej od samego początku. Redaktor błyskawicznie odniósł się do sprawy, a swoimi słowami mocno zaskoczył wszystkich internautów. Nie minęła chwila, a z jego strony pojawił się komentarz, będący kolejnym dowodem na to, że dyscyplinarne zwolnienie po tylu latach pracy bardzo go zabolało.

Dziennikarz TVP dyscyplinarnie zwolniony 

Media aż huczą od niespodziewanych doniesień w sprawie dyscyplinarnego zwolnienia Wojciecha Majcherka, jednego z ostatnich redaktorów, który pracował w TVP Kultura od początku istnienia stacji. O wszystkim poinformował na łamach swojego bloga, ale w obszernym wpisie, choć nie ukrywał swojego rozgoryczenia, nie zdradził co dokładnie było powodem jego zwolnienia. 

- Odebrałem pismo Biura Zarządzania Kapitałem Ludzkim TVP S.A. Pismo dotyczy rozwiązania umowy o pracę bez wypowiedzenia, a przyczyną tej decyzji jest ciężkie naruszenie podstawowych obowiązków pracowniczych. Mówiąc nieurzędowym językiem: to jest tzw. dyscyplinarka. Nie będę podawał, jakie zarzuty sformułowano wobec mnie, ale uznaję je za całkowicie absurdalne i kuriozalne, a nawet uwłaczające mojej godności - napisał. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Internauci szybko zaczęli wyrażać swoje zaskoczenie, ale i zrozumienie dla dziennikarza. Nikt bowiem nie spodziewał się, że Majcherek z dnia na dzień zostanie zwolniony, a jeszcze bardziej poruszył ich fakt, że była to "dyscyplinarka". Odzew obserwatorów zmotywował dziennikarza do tego, by chwilę później zamieścić w sieci kolejny wpis, tym razem na swoim Facebooku.

Dzisiaj grzeje: 1. Kilka dni po ślubie popełniła samobójstwo. Tuż przed śmiercią zdradziła rodzinie przerażający powód

2. Znamy terminy wypłat trzynastej emerytury. Każdy emeryt powinien zapisać je sobie w kalendarzu

- Po wczorajszym wpisie dotyczącym zwolnienia mnie z pracy w TVP Kultura otrzymałem mnóstwo niezwykle poruszających w swej życzliwości komentarzy. Za wszystkie każdej z osób pragnę gorąco podziękować. Może warto było być wyrzuconym, by przekonać się, jak moja praca była doceniana. Kapitał tej serdeczności będzie na pewno dla mnie wsparciem w dalszych staraniach o uzyskanie sprawiedliwości. Jednocześnie chcę powiedzieć, że świat na tej sprawie się nie kończy. Zawsze jest jakiś ciąg dalszy. Raz jeszcze dziękuję wszystkim i pozdrawiam! - napisał. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Popularne rośliny doniczkowe, które są śmiertelnie trujące. Wiele osób ma je w swoich domach
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Karol Strasburger podjął ważną decyzję w sprawie córki. Wielu Polaków będzie wściekłych na jego słowa
  4. Smutne informacje dla fanów. Kultowy porucznik Borewicz podjął ostateczną decyzję, jest bardzo źle
  5. 26. rocznica śmierci córki Eleni. Przejmujące do bólu słowa gwiazdy na temat mordercy, ciężko powstrzymać łzy

Źródło: facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News