Wojciech Cejrowski zdruzgotany. Nie żyje bardzo bliska mu osoba
fot. youtube.com/Telewizja Republika
Agata Karczewska - 19 Czerwca 2019

Wojciech Cejrowski zdruzgotany. Nie żyje bardzo bliska mu osoba

TVP dało mu niegdyś szansę na wybicie się i zaistnienie. Teraz Wojciech Cejrowski bardzo często na swoich mediach społecznościowych komentuje różne wydarzenia, które mają miejsce w Polsce i na świecie. Zwykle jego wypowiedzi są dla wielu osób kontrowersyjne. Tym razem dziennikarz podzielił się smutną informacją dotyczącą śmierci bliskiej osoby.

TVP dało mu szansę na zaistnienie i rozwój autorskiego programu - "Boso przez świat". Wojciech Cejrowski jest postacią, która nie boi się głośno wypowiadać swojego zdania i której poglądy często są uważane przez wiele osób za dość kontrowersyjne. Dziennikarz słynie z pisania na swoich mediach społecznościowych o kwestiach związanych z polityką, kulturą czy szeroko pojętą obyczajowością. Tym razem wystosował bardzo smutny wpis dotyczący śmierci bliskiej mu osoby.

Były dziennikarz TVP dzieli się smutną informacją

Wojciech Cejrowski często w żartobliwy sposób komentuje różne rzeczy. Jego żarty przez wielu uważane są za niedopuszczalne i obraźliwe. Znany jest bowiem z dość silnych i konserwatywnych poglądów, których nie boi się wypowiadać głośno - niezależnie od tego, kto go słucha. Prowadzący "Boso przez świat", programu podróżniczego emitowanego przez TVP, podzielił się dzisiaj smutną wiadomością.

Piotr Żyła przerywa milczeniePiotr Żyła po wielu miesiącach przerywa milczenie. Wrzucił do sieci zdjęcie, które rozgrzało fanówCzytaj dalej

Na swoim profilu facebookowym Wojciech Cejrowski poinformował o tym, że zmarła bliska mu osoba. Dziennikarz stracił swojego przyjaciela. Pożegnał go pięknym, wzruszającym wpisem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Beata TyszkiewiczWiemy gdzie mieszka Beata Tyszkiewicz. Szóste zdjęcie wbije was w foteleCzytaj dalej

Cejrowski o swoim przyjacielu

Wojciech Cejrowski poinformował o tym, że wczoraj zmarł jego bliski przyjaciel Paweł Skiba. Dziennikarz poznał go w Meksyku i od tamtej pory między mężczyznami zrodziła się przyjaźń.

- Jeździliśmy razem po Meksyku, prowadziliśmy pielgrzymki, kręciliśmy "Boso...", wysyłałem w Jego ręce wszystkich moich znajomych i rodzinę na wakacje do Meksyku - wspomina Skibę Wojciech Cejrowski.

Jako osoba wierząca, napisał również, żeby "Pan świecił nad jego duszą" i zapewnił, że Skiba był tak dobrą osobą, że z pewnością poszedł od razu do nieba. Nazywa go również prawdziwym przyjacielem. Paweł Skiba pomagał Cejrowskiemu w kręceniu odcinków programu "Boso przez świat", które miały miejsce w Ameryce Południowej.

To przyjaciel zaraził dziennikarza miłością do Meksyku. Paweł Skiba przeprowadził się tam bowiem wraz z rodziną. Za każdym razem, kiedy Cejrowski był w tym kraju, odwiedzał dom kolegi. Z wielkim smutkiem podróżnik przyznał, że Skiba miał z nim jechać w lipcu do Peru.

Na zakończenie swojego wpisu trochę żartobliwie wyznał, że przyjaciel pomagał mu ostatnio w odnowieniu prawa jazdy i że jak wreszcie aktualny dokument przyjdzie do niego pocztą, to będzie to ostatnia pamiątka po nim.

Obrazy Pikio

Źródło: Facebook/Wojciech Cejrowski

ZOBACZ TAKŻE

  1. Polska poruszona kolejnym dramatem nie do wyobrażenia. Zmaltretowana dwumiesięczna dziewczynka, tłumaczenia ojca wprawia w osłupienie
  2. Kora znów zostanie upamiętniona w wyjątkowy sposób. Na jej grobie powstanie coś pięknego
  3. Szelągowska zamieściła niezwykłe zdjęcie w wannie. Przez jeden szczegół nie rozżarzy Was do czerwoności
  4. Mama trójki dzieci Małgorzata Socha właśnie wprowadziła w kompleksy tysiące Polek. Zjawiskowe zdjęcia
  5. Katastrofa w Boże Ciało, płonie zabytkowy kościół na zachodzie Polski. Żal patrzeć jak ogień trawi wieżę

disco-poloStraszne choroby zniszczyły ich życie. Druzgocące dramaty gwiazd disco-poloCzytaj dalej

Źródło: Facebook/Wojciech Cejrowski

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News