TVP: Rozbiły się dwa autokary pełne małych dzieci

TVP: Rozbiły się dwa autokary pełne małych dzieci Źródło: .

TVP i RMF FM podały informacje o dwóch bliźniaczo podobnych wypadków autobusów. W obu przypadkach zagrożone było życie dzieci. Rodzice są przerażeni.

TVP Info opisało szczegóły wypadku na Podlasiu, a RMF FM donosi o bardzo podobnym przypadku z Mazowsza. Oba serwisy podały wiadomości o autobusach wiozących dzieci wraz z opiekunami na wycieczki. Aż trudno uwierzyć, że jednego dnia doszło do tak zbliżonych wypadków na dwóch różnych drogach.

TVP opisuje wypadek autobusu pełnego dzieci

TVP Info podało informacje o poważnym wypadku, do jakiego doszło około godziny 8:43 na drodze powiatowej Leśniki-Radule. Jechał tamtędy autobus, który wiózł 34 dzieci i dwójkę dorosłych opiekunów na wycieczkę. Do wypadku doszło pod miejscowością Leśniki, niedaleko Tykocina w województwie podlaskim.

Z ustaleń policji wynika, że za zdarzenie odpowiedzialny jest kierowca osobowego Volkswagena. Miał on z niewiadomych przyczyn zjechać na lewy pas, gdzie zderzył się z autobusem. Trafił do szpitala, jednak nie wiadomo, w jakim jest stanie. Pasażerom autokaru nic się stało, droga jest przejezdna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

RMF FM opisuje podobny przypadek

Do bardzo podobnej sytuacji doszło na Mazowszu. Jak podaje portal RMF FM24, do zdarzenia doszło niedaleko Królewskich Źródeł pod Kozienicami. Tuż przed godziną 10:00 rano na drodze wojewódzkiej nr 737 doszło do groźnego wypadku. Pojazd w trakcie jazdy zsunął się do rowu. Nie wiadomo, dlaczego tak się stało, jednak 51-letni kierowca był trzeźwy.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. Tragiczne wiadomości obiegły media. Nie żyje znany piłkarz

Autokar przewoził 36 osób, z czego 12 osób trafiło do szpitala. Wśród rannych są dwaj dorośli opiekunowie wycieczki i 10 dzieci. 4 osoby wyszły już ze szpitala, pozostali natomiast ciągle przechodzi badania w placówkach w  Radomiu, Kozienicach i Puławach. Nie wiadomo, w jakim są stanie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wielu klientów Lidla mogło zostać poważnie oszukanych
  2. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
  3. Kot ugniata Cię łapkami? W ten sposób chce Ci przekazać ważną wiadomość
  4. Żona po ostrej awanturze uciekła z domu zostawiając męża z dziećmi. Po 2 dniach dostała od niego taki list, że aż się popłakała
  5. Mężczyzna od 66 lat żyje w przedziwnej maszynie. Większość ludzi nie ma pojęcia o jej istnieniu i prawdziwym przeznaczeniu

Źródło: TVP Info

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News