Trwa czarna seria uczestników "Rolnik szuka żony". Kolejna śmierć

Trwa czarna seria uczestników "Rolnik szuka żony". Kolejna śmierć Źródło: pixabay.com Arcaion

TVP decydując się na emisję programu "Rolnik szuka żony", umożliwił niektórym uczestnikom zdobycie sławy i rozpoznawalności. Niektórzy bardziej rzucali się w oczy - dzięki cechom takim jak ciepło, sympatia i upór w dążeniu do celu. To właśnie u dwóch gwiazd tego programu doszło do rodzinnej tragedii.

Program TVP "Rolnik szuka żony" cieszy się ogromną popularnością. Uczestnicy po zakończeniu produkcji pozostają aktywni w mediach, dzięki czemu wiemy, jak toczą się ich dalsze losy. Niestety, u niektórych z nich nie dzieje się zbyt dobrze. Odeszła kolejna osoba.

Mama uczestniczki show TVP przegrała walkę z chorobą

Wczoraj dowiedzieliśmy się o śmierci ukochanej mamy uczestniczki "Rolnik szuka żony". W ostatniej edycji zaciekle walczyła o serce Seweryna, który swoją postawą zawiódł nie tylko kobiety, ale i większość wiernych widzów. Marlena, rezolutna brunetka, nie ukrywała, że w jej rodzinie nie dzieje się najlepiej - musiała zajmować się rodzeństwem, pracować na pełnych obrotach, dojeżdżać 100 km do miejsca pracy, a to wszystko dla ukochanej mamy, która odeszła 17 marca.

Wszystkie zarobione pieniądze przekazywała na leczenie mamy. Kobieta od ponad 2 lat walczyła z nowotworem jajnika, z czasem pojawiły się liczne przerzuty. Marlena próbowała wspierać jej leczenie, ale nie chciała jeszcze organizować zbiórki pieniężnej, dopóki nie znajdzie kliniki, która zgodzi się na skomplikowaną terapię. "Śpij spokojnie Mamusiu. Do zobaczenia w niebie" - tak pożegnała swoją mamę Marlena. Dziś dotarły do nas kolejne smutne informacje.

Nie żyje rodzic innego lubianego uczestnika "Rolnik szuka żony"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Piotr, którego widzowie zapamiętali z 4. edycji "Rolnik szuka żony", także podzielił się smutną informacją na swoim oficjalnym fanpage'u. Poinformował, że kilka dni temu zmarł jego tata.

- W niedzielę 15.03.2020 o godz. 22.50 zmarł Mój Tata Jerzy Kościesza. Świeć Panie nad Jego Duszą - czytamy na Facebooku. Fani natychmiast pospieszyli z kondolencjami.

Dzisiaj grzeje: 1. Powiększyła się liczba zakażonych. Ministerstwo Zdrowia przekazało wiadomość z samego rana
2. Biedronka i Lidl dadzą premię pracującym podczas kwarantanny. Kwota wprawia w osłupienie, ryzykowalibyście?

- Trudno jest pogodzić się z tak wielką stratą. Proszę przyjmij ode mnie wyrazy najszczerszego współczucia i żalu - czytamy jeden z dziesiątek smutnych wpisów.

To przykre, że los miał wobec taty uczestnika inne plany. Piotr jako jeden z nielicznych na planie nagrań znalazł swoją miłość - Kasię. Doczekał się z nią synka, Aleksa, a w sierpniu zeszłego roku wzięli ślub. Rodzina obu uczestników była wniebowzięta, teraz wszyscy pogrążyli się w żałobie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Poważne braki w polskiej służbie zdrowia w obliczu epidemii. Lekarka wyznaje prawdę
  2. Nie żyje były reprezentant Polski. Był prawdziwą legendą Ekstraklasy, oficjalny komunikat klubu
  3. Wystarczy woda, mąka i jeden sekretny składnik. Dawno zapomniany przepis podbija polskie domy
  4. Zapadła decyzja ws. pieniędzy Polaków. Wszystko zacznie się od jutra
  5. RMF: Rząd chce przywrócić handel w niedziele. Niespodziewana wiadomość z ostatniej chwili
  6. WHO dobitnie odpowiedziała wszystkim, którzy z obawy przed koronawirusem jedzą czosnek

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News