Wyszedł na grzyby i już nie wrócił. TVP podaje pilny apel policji

Wyszedł na grzyby i już nie wrócił. TVP podaje pilny apel policji Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Bartoszycach

TVP przekazuje pilny apel policji, która informuje o zaginięciu mężczyzny. Jak możemy się dowiedzieć, poszukiwany wyszedł na grzyby i już nie wrócił. Prace funkcjonariuszy trwają nieprzerwanie.

Na łamach TVP możemy dowiedzieć się o potwornych zdarzeniach, które dotknęły pewną rodzinę. Służby alarmują do Polaków, przekazując zdjęcie zaginionego i prosząc o pomoc w jego poszukiwaniach. Każda godzina ma ogromne znaczenie. Bliscy mają nadzieję, że najczarniejszy scenariusz nigdy się nie spełni. 

TVP przekazuje pilny apel policji. Mężczyzna wyszedł na grzyby i nie wrócił 

Policja z Bartoszyc rozpoczęła poszukiwania 40-letniego mężczyzny, Sławomira Pożaryckiego, mieszkańca Parkoszewa w województwie warmińsko-mazurskim, który w minioną niedzielę wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Zaginiony miał udać się do pobliskiego lasu na grzyby, i choć miał ze sobą telefon, słuch po nim zaginął. Rodzina nie ma z nim żadnego kontaktu, dlatego służby postanowiły zaapelować o pomoc. 

Śledczy proszą o zgłoszenie się na komisariat każdego, kto posiada jakiekolwiek informacje o zaginionym oraz o jego ewentualnym miejscu pobytu. Policjanci rozpowszechniają wizerunek 40-latka z nadzieją, że znajdzie się świadek, który go rozpozna i przekaże służbom ważne informacje. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W dniu zaginięcia mężczyzna był ubrany w niebieski dres oraz czerwoną kurtkę i czapkę z daszkiem w kolorze moro, a także sportowe buty. Ma 175 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, krótko ostrzyżone blond włosy oraz szare oczy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało
2. TVN opublikował ważny apel dla Polaków. Można stracić ogromne pieniądze, nawet ponad 300 tysięcy złotych 

Śledczy aktualnie skupiają się jedynie na poszukiwaniach i nie przekazują, czy pojawiła się wstępna teoria o losach zaginionego. Zarówno funkcjonariusze, jak i jego bliscy mają nadzieję, że odnajdzie się cały i zdrowy, jednak trudno przewidzieć, co tak naprawdę wydarzyło się niedzielnym popołudniem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowy podatek ma uderzyć w sieciówki. Ale MILIONY wyciągną z naszych kieszeni
  2. Legendarny polski muzyk wyskoczył z okna mając 29 lat. Był niewidomy. Do dziś opłakują go tysiące fanów
  3. Mamie powiedziano, że 4-letni niepełnosprawny syn spadł ze schodów. Kiedy byli sami powiedział jej trzy słowa, po których wstrzymała oddech
  4. Umawiali się na seksualne sesje z uczniami, wyjeżdżali na orgie do Niemiec. Polski supergwiazdor zdradził prawdę o znajomych księżach
  5. Roksana Węgiel będzie musiała zawiesić karierę? Wszystko przez informację o ciąży, która pojawiła się w rodzinie, jej mama zabiera głos

Źródło: tvp info 

Następny artykuł