Nowe informacje ws. zabójcy Kristiny. Na to czekali wszyscy

Nowe informacje ws. zabójcy Kristiny. Na to czekali wszyscy Źródło: .

TVP przekazało najświeższe informacje w sprawie mordercy Kristiny z Mrowin. Jakub A. obecnie przebywa w areszcie, gdzie odsiaduje wyrok za bestialskie zamordowanie 10-latki. To, co teraz przeżywa, dla wielu jest powodem do zadowolenia.

TVP podzieliło się wiadomościami dotyczącymi Jakuba A. Wato przypomnieć, że mężczyzna 13 czerwca bieżącego roku zgarnął dziewczynkę do samochodu, gdy ta wracała do domu ze szkoły, i wywiózł 6 kilometrów od miejsca zamieszkania. Następnie zabił ją, dźgając nożem w klatkę piersiową oraz szyję. Już 16 czerwca 22-latek został zatrzymany w tej sprawie.

TVP podało informacje, które wiele osób ucieszą

Czyn Jakuba A. u wielu osób wzbudził ogromną odrazę, a opinia publiczna dosłownie znienawidziła mordercę dziewczynki. Doniesienia TVP tym bardziej ich ucieszą, bowiem 22-latek nie ma powodów do radości. Co więcej, jest podobno bardzo niezadowolony ze swojej sytuacji.

Morderca Kristiny został oznaczony jako więzień "N" czyli niebezpieczny. W praktyce oznacza to, że jest traktowany na szczególnych zasadach: został odizolowany od innych więźniów, nie może też korzystać z niektórych udogodnień. 

To sprawia, że Jakub A. jest bardzo niezadowolony. Mężczyzna ma pewne żądania, które mają mu nieco umilić czas spędzany na odsiadywaniu kary. Morderca chce między innymi dostępu do aktualnej prasy, możliwości oglądania telewizji oraz przeniesienia do celi, gdzie nie będzie sam.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żądania Jakuba A. zostaną spełnione?

Mimo jasno określonych żądań Jakub A. nie wystosował odpowiedniego pisma do prokuratury, która postawiła mu oficjalne zarzuty. Tomasz Orepuk, prokurator z Prokuratury Okręgowej w Świdnicy, zastrzega, że nie mieli wpływu na to, w jakim zakładzie karnym wyląduje zabójca Kristiny.

-  Do śledczych żadne pisma ani żądania od pana Jakuba A. nie wpłynęły. Osadzony nie zwrócił się do nas, a gdyby to zrobił, musielibyśmy odesłać jego prośby do zakładu karnego, w którym jest - oznajmił.

Wszystko wskazuje na to, że 22-latek będzie musiał przyzwyczaić się do swojej sytuacji. Nic nie zwiastuje tego, aby jego prośby miały zostać spełnione zwłaszcza, że został zakwalifikowany jako więzień niebezpieczny. Dyskomfort i izolacja z pewnością ucieszą wszystkich, którzy nie mogą mu wybaczyć popełnionej zbrodni.

  1. Justyna Żyła w CIĄŻY?! Opublikowała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Nikt już nie ma wątpliwości 
  2. Nie żyje znany aktor. Fani i rodzina są w szoku. Zmarł niespodziewanie, miał 47 lat
  3. Właśnie ujawniono, co mama Dawida powiedziała mężowi. To dlatego się zabił
  4. Niesamowicie pokrzepiające informacje, ojciec wypuścił Dawidka żywego? Dowódca grupy poszukiwawczej wlał nadzieję w całą Polskę
  5. Oficjalne: Niemal wszyscy byli w błędzie ws. Dawidka! Policja właśnie ujawniła prawdę
  6. Ojciec Dawidka ma też córkę! Wiąże się z nią dramatyczna historia
  7. Andrzej Grabowski nabijał się z Jarosława Kaczyńskiego. Teraz niszczą mu życie
  8. Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki!

Źródło: TVP Info

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu